Rozrywka i wypoczynek » Hobby

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 27 maja, godz. 13:00 – 15:00 Łódź Design Festival, Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, Budynek A, sala A121

Jeleń, lis, niedźwiedź, wiewiórka, zając oraz żubr… To tylko część zwierząt, które można spotkać w polskich lasach. Nie każdy miał okazję zobaczyć je na własne oczy. Podczas warsztatów organizowanych przez empik będzie można poznać je i przyjrzeć się im bliżej. Zapraszamy na zajęcia, podczas których każdy uczestnik będzie mógł, pod okiem animatorów, zbudować z kartonowych puzzli 3D różne, typowe dla Polski zwierzęta. Puzzle te zostaną wcześniej wycięte z kartonowych pudeł. Następnie każdy będzie mógł zdecydować samodzielnie, w co „ubierze” zwierzątko własnej konstrukcji. Do ozdabiania wykorzystamy nie tylko farby, kredki i mazaki, ale także m.in. dekoracyjne samoprzylepne taśmy, naklejki, brokaty i guziki. Będzie się działo! Gwarantujemy doskonałą zabawę nie tylko dla najmłodszych, ale dla całych rodzin.

 

Wiek 5+

 

Dodatkowe informacje: tel. 603 117 072Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »