Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ "KREATYWNE LATO" 3 i 24 lipca, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Jeleń, lis, łania, wiewiórka, jeż oraz żubr… To tylko część zwierząt, które można spotkać w polskich lasach. Nie każdy miał okazję zobaczyć je na własne oczy. Podczas warsztatów będzie można poznać je i przyjrzeć się im bliżej. Zapraszamy na zajęcia, podczas których każdy uczestnik będzie mógł zbudować z kartonowych puzzli 3D różne, typowe dla Polski zwierzęta. Puzzle te zostaną wcześniej wycięte z kartonu. Następnie każdy będzie mógł zdecydować samodzielnie, w co „ubierze” zwierzątko własnej konstrukcji. Do ozdabiania wykorzystamy nie tylko farby, kredki i mazaki, ale także m.in. dekoracyjne samoprzylepne taśmy, naklejki, brokaty i guziki. Będzie się działo!

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »