Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
ZWIERZĘTA Z KARTONOWYCH PUZZLI - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 25 sierpnia, godz. 11:00 – 16:00 26 sierpnia, godz. 11:00 – 16:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Słoń, jeleń, lis, łania, wiewiórka, jeż oraz żubr… Nie każdy miał okazję zobaczyć te zwierzęta na własne oczy. Podczas warsztatów będzie można poznać je i przyjrzeć się im bliżej. Zapraszamy na zajęcia, podczas których każdy uczestnik będzie mógł zbudować z kartonowych puzzli 3D różne, nie tylko typowe dla Polski zwierzęta, ale również te bardziej egzotyczne. Puzzle te zostaną wcześniej wycięte z kartonu. Następnie każdy będzie mógł zdecydować samodzielnie, w co „ubierze” zwierzątko własnej konstrukcji. Do ozdabiania wykorzystamy nie tylko markery, kredki i mazaki, ale także m.in. samoprzylepne oczka, kolorowe pompony i piórka. Będzie się działo!

 

Wiek 5+

Warsztaty są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »