Gospodarka » Narzędzia

Zwycięstwo FC Barcelony dzięki dopingowi polskich kibiców Stanley’a

Zwycięstwo FC Barcelony dzięki dopingowi polskich kibiców Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley zorganizowała wyjątkowy konkurs, w którym nagrodą był wyjazd na mecz Ligi Mistrzów FC Barcelona- Celtic Glasgow
Rozstrzygnięto konkurs na najlepsze ekspozycje narzędzi Stanley z gamy FatMax. Z pośród kilkudziesięciu zgłoszeń, jury złożone z szefów poszczególnych regionów handlowych wybrało trzy najlepsze ekspozycje.

Duże zainteresowanie konkursem przełożyło się na wysoki poziom utworzonych ekspozycji. Po burzliwych obradach komisja wybrała 3 finalistów: Elkom z Brzeska, Walkusz Gazy Techniczne z Kwidzyna oraz AW Narzędzia z Białegostoku.
Nagrodą dla zwycięzców była 3-dniowa wycieczka do słonecznej Barcelony, na mecz
katalońskiego klubu w rozgrywkach Ligii Mistrzów.
Firma Stanley zapewniła finalistom nie tylko udział w porywającym spotkaniu piłkarskim, ale również spędzenie trzech dni w jednym z najpiękniejszych miast na świecie.

Przedstawiciele wyróżnionych sklepów opuścili słoneczną Katalonię z niezapomnianymi wrażeniami i wspomnieniami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »