Kultura, sztuka » Kultura

Zwycięzca Stylowego Śliwkobrania odebrał Fiata 500. Loteria dobiegła końca!

Marka Solidarność od 1 września do 30 listopada br. organizowała loterię konsumencką Stylowe Śliwkobranie. W trakcie trwania promocji, konsumenci Śliwki Nałęczowskiej mogli wygrać ponad 3000 gadżetów inspirowanych opakowaniem pralin. 19 grudnia została wręczona nagroda główna loterii - Fiat 500.

Kolejna edycja Stylowego Śliwkobrania zakończyła się sukcesem. Ogólnopolska loteria konsumencka marki Solidarność cieszyła się dużym zainteresowaniem. W ciągu dwóch miesięcy ponad 3000 nagród z kolekcji Śliwki Nałęczowskiej trafiło w ręce konsumentów. Główna nagroda, kultowy Fiat 500 o wartości ponad 50 tysięcy złotych, została rozlosowana 6 grudnia br.

 

Uroczyste wręczenie kluczyków odbyło się 19 grudnia br. w salonie Fiata na ul. Jubilerskiej w Warszawie. Zwyciężczyni ze spotkania odjechała kultowym Fiatem 500 w kolorze opakowania Śliwki Nałęczowskiej.

 

Warunkiem wzięcia udziału w loterii był zakup dowolnego opakowania Śliwki Nałęczowskiej za kwotę co najmniej 7,99 złotego, zachowanie paragonu oraz wysłanie SMS-a, bądź zarejestrowanie się na stronie www.sliwkobranie.pl. Tyle wystarczyło, by stać się szczęśliwym posiadaczem nowego auta.

 

Loteria miała wsparcie w punktach sprzedaży w postaci dedykowanych standów. Towarzyszyła jej kampania medialna, aktywności w social mediach, promocja w kanałach własnych marki Śliwka Nałęczowska. Była to już druga edycja Stylowego Śliwkobrania.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »