Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Życie przy kokpicie. Stewardesa w Empiku w Bonarce

Życie przy kokpicie. Stewardesa w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Z mitami i stereotypami na temat pracy stewardesy Olga Kuczyńska rozprawiła się w niedawno wydanej książce. Robi to zresztą także na swoim autorskim blogu. W czwartek (14 czerwca) o godz. 18:00 zamelduje się na „pokładzie” Empiku w Bonarce.

Podczas spotkania podzieli się swoimi powietrznymi przemyśleniami. W roli osoby „pilotującej" spotkanie wystąpi Agnieszka Łopatowska.

Olga Kuczyńska to młoda polska stewardesa, która dorastała na warszawskim Żoliborzu. W latach szkolnych dużo udzielała się artystycznie, śpiewała w Studio Buffo. Pasja latania przez jakiś czas walczyła z pasją śpiewania. Wygrały samoloty.

Po szkole średniej trafiła do irlandzkich linii lotniczych i przeprowadziła się do Włoch. Założyła blogaŻycie Stewardessy", który z czasem stał się bardzo popularny. Obecnie ma ponad 175 tys. obserwatorów na Facebooku.

Zawsze chciała latać dla przewoźnika na Bliskim Wschodzie. Dwa lata później osiągnęła swój cel i rozpoczęła latanie w narodowych liniach Omanu. Jej życie wciąż jest związane z lataniem. O drodze w chmury, wymagającej wyrzeczeń, cierpliwości i determinacji opowiada na stronach wydanej właśnie książki pt. „Życie stewardesy, czyli o tym, jak mierzyć wysoko i przekraczać granice" (wyd. Burda Publishing Polska).

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Aneta 2018-06-13 06:51:46

    mam koleżankę co jest stewardesą w Enter Air i mówi że ta praca jest męcząca ale nie wyobraża sobie życia bez niej, po prostu ona to bardzo lubi. Mówiła że ma fajnych kolegów i koleżanki, a jak zespół jest w porządku to i praca lepiej idzie. Ja to bym tak nie mogła żyć cały czas na walizkach.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »