Społeczeństwo » Społeczeństwo

Życzenia i postanowienia noworoczne

Życzenia i postanowienia noworoczne
Zobacz więcej zdjęć »
Co przyniesie Nowy Rok? Czy będzie lepszy od poprzedniego? Co zamierzam i czy w ogóle coś zamierzam zrobić, aby w Nowym Roku 2017 odczuć poprawę w swoim życiu?

Koniec starego i początek nowego roku to często czas osobistych podsumowań i snucia dalszych planów. Wielu z nas jak zawsze o tej porze analizuje swoje sukcesy i porażki z ostatnich dwunastu miesięcy.
Pojawia się u nas chęć do zmian, swoistej metamorfozy. Dlatego dobrze jest zastanawić się nad tym, co można zrobić i poprawić, aby w oczach przede wszystkim nas samych być lepszym człowiekiem.

Spisz swoje plany!


W czasie zabawy sylwestrowej otrzymamy z pewnością wiele życzeń noworocznych. Otrzymane życzenia zdrowia, pieniędzy, czy generalnie szczęścia powinniśmy zamienić na noworoczne postanowienia.
Najlepiej jest spisać wszystkie postanowienia i plany noworoczne na kartce i tym sposobem zadeklarować przed samym sobą ochotę na pozytywne zmiany w swoim życiu.

Należy przy tym pamiętać, aby także skonkretyzować ogólny cel, jakim jest powiedzmy zdrowie, próbując rozłożyć go na podpunkty np. w postaci wykonywania regularnych badań, umówienia się na odkładane wizyty lekarskie, wykonywania konkretnych ćwiczeń fizycznych, które będą najlepsze na nasze dolegliwości, czy też zmiana nawyków żywieniowych.

Każdy z nas ma inną hierarchię wartości, dlatego sporządzona lista postanowień i życzeń noworocznych będzie inna.
Musimy mieć również świadomość, że w czasie realizacji wystąpią chwile zwątpienia. A wszystko za sprawą tego, iż często brakuje nam konsekwencji w działaniu i samodyscypliny. Czasami już nawet po kilku dniach stwierdzamy, że niestety nie daliśmy rady zrealizować noworocznych planów. Nie można się jednak zniechęcać, musimy pamiętać, że zmiana na lepsze zawsze jest przecież możliwa.
Pomysł postawienia sobie z początkiem nowego roku celów nie jest zły, bo tak naprawdę każdy z nas może się zmienić. Dlatego więc nie rezygnujmy z noworocznych postanowień!

Tutaj dowiesz się więcej na temat życzeń noworocznych - nanowyrok.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Noclegi Bory Tucholskie - PrzystanekTlen.pl
http://www.przystanektlen.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »