Technologie » Internet

ZyXEL wprowadza nowe inteligentne przełączniki warstwy 2 dla biznesu

ZyXEL wprowadza nowe inteligentne przełączniki warstwy 2 dla biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
ZyXEL Communications, lider rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia nową serię inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2 – ZyXEL 1910. Zaawansowane możliwości i przystępna cena tych urządzeń pozwolą firmom z sektora MSP na zaadaptowanie usług i aplikacji klasy enterprise.

Urządzenia z serii ZyXEL 1910 oferują wysoki poziom kontroli sieci oraz usługi QoS, niezbędne do poprawnego funkcjonowania aplikacji i usług wymagających dużej przepustowości i odpowiedniej wydajności – takich jak przesyłanie głosu, obrazu czy obsługa „chmury”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przełączniki oferują funkcjonalność dostępną zazwyczaj w urządzeniach klasy enterprise, taką jak obsługa SNMP, Ethernet 1Gb, wydajne zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) czy interfejsy typu uplink 10Gb. Produkty te występują w dwóch wersjach: z 24 i 48 portami z obsługą PoE oraz funkcją stakowania. To czyni serię ZyXEL 1910 idealną dla małych i średnich firm poszukujących rozwiązań do sprawnej komunikacji, usług hostingowych, telefonii oraz monitoringu IP.

- Seria ZyXEL 1910 to kompletna gama inteligentnych, zarządzalnych przełączników warstwy 2. Urządzenia zapewniają wydajność i funkcjonalność dla nowoczesnych aplikacji i usług. Pozwalają kontrolować i konfigurować parametry sieci komputerowej, zwiększając w ten sposób wydajność przesyłania danych, głosu i komunikacji wideo. – mówi Norbert Ogłoziński, Channel Sales Manager, ZyXEL Communications, dodając – Jest to także kompletne rozwiązanie zarówno do mniejszych sieci SMB, jak i większych rozwiązań korporacyjnych.

ZyXEL dostarcza swoje rozwiązania głównie małym i średnim przedsiębiorstwom. Dzięki doświadczeniu na rynkach takich jak edukacja czy HoReCa producent może oferować szeroki zakres atrakcyjnych rozwiązań dla swoich partnerów i wspierać ich w konkurencyjności i innowacyjności.

6 modeli dla biznesu

Seria ZyXEL 1910 zawiera sześć modeli. Pierwsze dwa: GS1910-24 oraz GS1910-48, które umożliwiają połączenia Gigabitowe i pełny zakres funkcji warstwy 2, w tym obsługę QoS i VLAN, zabezpieczenia i zarządzanie zasilaniem oraz kompatybilność z IPv6. Modele GS1910-24HP oraz GS1910-48HP oferują wydajne zasilanie PoE, odpowiednie do wdrażania dużych instalacji telefonii IP, rozwiązań do monitoringu oraz urządzeń bezprzewodowych. Z kolei switche XGS1910-24 i XGS1910-48 wyróżniają się funkcją stakowania i dwoma lub czterema portami 10GbE dla połączeń typu uplink. Wszystkie przełączniki są zgodne ze standardem IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet i posiadają konfigurowane tryby niskiego zasilania, które redukują pobór prądu nawet o 70 procent.

Dostępność

Serię przełączników ZyXEL 1910 można nabyć za pośrednictwem dystrybutorów ZyXEL`a: AB, Action, eD'system oraz RRC. Więcej informacji o produktach: www.zyxel.pl.

 

***

ZyXEL Communications

Firma ZyXEL Communications, założona w 1989 r. na Tajwanie, to światowej klasy producent urządzeń sieciowych oferujący innowacyjne i niezawodne rozwiązania internetowe. Jako jeden z pierwszych producentów modemów, ZyXEL w szybkim tempie stał się wiodącym dostawcą technologii sieciowych. Współcześnie ZyXEL jest jedną z niewielu firm na świecie, mających w swojej ofercie kompletne rozwiązania sieciowe dla operatorów telekomunikacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji, a także dla cyfrowego domu, dopasowanych do wielu różnych scenariuszy wdrożeniowych. Rozwiązania telekomunikacyjne obejmują przewodowy i bezprzewodowy sprzęt sieciowy, sieciowe urządzenia abonenckie oraz przełączniki klasy operatorskiej. W ofercie dla MŚP oraz korporacji znajdują się m.in. zintegrowane bramy bezpieczeństwa (Unified Security Gateway), przełączniki LAN, WLAN oraz telefonia IP. Na potrzeby cyfrowego domu ZyXEL proponuje urządzenia do łączności sieciowej i rozwiązania multimedialne. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.zyxel.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

xero

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »