Kalendarium » Wydarzenie

Konferencja "Forum Służb Utrzymania Ruchu 2010"

Data: 2010-10-06 - 2010-10-08

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji spotkania "Forum Służb Utrzymania Ruchu", które odbędzie się w Poznaniu, w dniach 6-7, 8 października 2010r. Więcej informacji na stronie: http://www.movida.com.pl/index.php?content=conferences_sur_2010

Nadesłał:

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sp.k.
http://www.movida.com.pl

Komentarze (1)

 • movida
  movida 2010-10-11 15:51:15

  FORUM SŁUŻB UTRZYMANIA RUCHU
  IV edycja
  6-7, 8 października 2010

  Partnerzy konferencji:

  Beriko Software

  W dniach 6-8 października 2010 w Hotelu Ossowski w Kobylnicy k. Poznania odbyła się kolejna edycja Forum Służb Utrzymania Ruchu zorganizowanego przez Movida Conferences. Współorganizatorem i gospodarzem konferencji była firma Beiersdorf, której zakład produkcyjny zwiedzali uczestnicy konferencji.

  Spotkanie tegoroczne zostało – jak zwykle - bardzo wysoko ocenione przez jego uczestników – zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani faktem, że wielu z uczestników wcześniej przez nas organizowanych konferencji przyjeżdża do nas rokrocznie – i to doborowe grono stale się powiększa.

  Tematami przewodnimi wszystkich prezentacji była optymalizacja, poprawa efektywności procesów i redukcja kosztów – w każdym niemal obszarze działalności UR.
  Jak co roku zaprosiliśmy prelegentów – praktyków, którzy na podstawie własnych doświadczeń przedstawiali sprawdzone rozwiązania. Wielokrotnie prelegenci nagradzani byli brawami a ich wystąpieniom towarzyszyła burzliwa dyskusja. Wraz z Beiersdorf zaprosiliśmy uczestników do zwiedzania fabryki w Poznaniu.

  Ponieważ obszarem, który budzi zawsze bardzo wiele wątpliwości, a obecnie dodatkowo pojawiły się w nim nowe możliwości i rozwiązania w tym zakresie, jest zarządzanie czasem pracy, wybór odpowiednich form zatrudnienia oraz prawidłowe rozliczanie nadgodzin - Konferencję uzupełniliśmy o towarzyszący dzień seminaryjny, który ukierunkowany był na dostarczenie praktycznej wiedzy z tego zakresu. Jego tematem była organizacja i optymalizacja czasu i kosztów pracy.
  Dodatkową okazją do rozmów i wymiany doświadczeń były dwa wieczory integracyjne, podczas których w trakcie dobrej zabawy można było znaleźć czas na dyskusję merytoryczną i rozszerzenie wiedzy o sposobach poradzenia sobie z trudnościami powstającymi podczas codziennej pracy.

  Prosimy już teraz o zarezerwowanie w październiku 2011 roku czasu na przyjazd na kolejne spotkanie z tego cyklu – jak zwykle gwarantujemy najwyższą jakość wiedzy, gorące dyskusje, znakomitą atmosferę i równie dobrą zabawę!
  Więcej informacji na stronie:
  http://www.movida.com.pl/index.php?content=conferences_sur_2010_archiwum


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Dodaj własne wydarzenie
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

« Grudzień 2021 »
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
 12 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »