Dom » Budownictwo

Gładkie ściany w mig – akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven

Gładkie ściany w mig – akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven
Zobacz więcej zdjęć »
Pojawiające się z biegiem lat rysy oraz pęknięcia to najczęstsza zmora nieskazitelnych ścian. Dotyczy to wszystkich budynków, niezależnie od tego, czy mieszkamy w zupełnie nowym, czy też liczącym już kilka lat domu. Na szczęście istnieje sposób na szybkie i skuteczne rozwiązanie tego typu problemów.

Jest nim ekspresowo schnący i prosty w użyciu Akryl-Fast firmy Den Braven.

Pogromca skaz

Początkowo nieduże, lecz powiększające się z biegiem lat pęknięcia, to częsta przyczyna pogorszenia estetyki wnętrz naszego domu. Mimo, iż niemożliwe jest zupełnie pozbycie się tego problemu, to skazy te w prosty i ekspresowy sposób usuniemy, sięgając po szybkoschnący Akryl-Fast firmy Den Braven. Produkt ten jest doskonałym remedium na wszelkie rysy skurczowe, pęknięcia oraz ubytki występujące na ścianach i sufitach. Śnieżnobiała, łatwo malowalna oraz ultra lekka formuła sprawiają, że jest on bardzo łatwy w nakładaniu, a wykonane z jego użyciem spoiny bez problemu dostosujemy do kolorystyki ścian. Jednym z kluczowych atutów Akryl-Fast jest bardzo krótki czas schnięcia. Po zaledwie 20 minutach od aplikacji możemy pokryć go dowolną powłoką malarską. Akryl-Fast firmy Den Braven odznacza się ponadto delikatną konsystencją, która nawet po wyschnięciu pozostaje lekko plastyczna, przez co precyzyjnie dopasowuje się do kształtu pęknięcia oraz poddaje się szlifowaniu i wygładzaniu. Aby skutecznie pozbyć się nieestetycznych pęknięć wystarczy wypełnić dowolną lukę tym gotowym do natychmiastowego użycia preparatem, jego nadmiar usunąć szpachelką, a następnie zaczekać do wyschnięcia i pomalować. Dzięki Akryl-Fast firmy Den Braven, wystarczy kilkadziesiąt minut, aby przywrócić ścianom
nieskazitelny wygląd.

Aktyl-Fast firmy Den Braven to gwarancja szczelnego, dokładnego, a przede wszystkim trwałego wypełnienia pęknięć, rys, szczelin oraz wszelkich innych ubytków pojawiających się na ścianach i sufitach.

 

www.denbraven.pl

 

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Den Braven
http://www.denbraven.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »