Firma » Biznes

„Pełen outsourcing - Kompletne programy motywacyjne!”

„Pełen outsourcing - Kompletne programy motywacyjne!”
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa kampania reklamowa Sodexo Motivation Solutions

Wiosna to czas podejmowania nowych wyzwań oraz wyznaczania nowych, ambitnych celów. To także bardzo intensywny okres w pracy specjalistów do spraw marketingu, którzy w firmach odpowiedzialni są za realizację akcji wspierających sprzedaż. Z myślą o nich, Sodexo Motivation Solutions rozpoczyna promocję kompleksowego narzędzia do zarządzania programami lojalnościowymi w biznesie – Sodexo Performance Suite oraz oferty 360° dla Biznesu. Kampania pod hasłem „Pełen outsourcing – Kompletne programy motywacyjne!” potrwa od marca do czerwca. Akcja obejmuje reklamy w prasie branżowej, opiniotwórczej i Internecie oraz działania public relations.

 

Głównym celem prowadzonych działań promocyjnych jest przedstawienie, dostępnego w ramach oferty 360° dla Biznesu, nowoczesnego rozwiązania wspomagającego zarządzanie programami wsparcia sprzedaży kierowanymi do kontrahentów i klientów. Kampania prezentuje Sodexo Motivation Solutions, jako dostawcę kompleksowych narzędzi motywacyjnych dostępnych online, które pozwalają na realizację programów wsparcia sprzedaży i jednocześnie eksperta w zakresie budowania lojalności w biznesie. Działania promocyjne w ramach kampanii skierowane są do firm, które poszukują skutecznych i innowacyjnych rozwiązań outsourcingowych wspomagających podejmowane przez nie aktywności z zakresu marketingu bezpośredniego.

 

Głównym produktem prezentowanym podczas kampanii jest platforma Sodexo Performance Suite. Jest to kompleksowe rozwiązanie IT, umożliwiające wdrożenie i efektywne zarządzanie programem lojalnościowym, niemal w pełni oparte na outsourcingu. Wraz z narzędziem, firmy otrzymują zoptymalizowaną obsługę programu poprzez dedykowanego Program Managera, kompleksowe  doradztwo biznesowe, prawne i podatkowe, możliwość stałej komunikacji z uczestnikami, rozbudowany katalog z nagrodami wraz z ich sprawną logistyką, obsługę reklamacji, możliwość bieżącego monitoringu programu, automatyczne analizy wyników programu i ROI. Sodexo Performance Suite to system dostępny w modelu SaaS, który nie wymaga instalacji czy uruchamiania żadnego oprogramowania, a wszystkie dane przechowywane i udostępniane są przez Internet. Dodatkowo firma wykorzystująca rozwiązanie płaci tylko za efekty realizowanych działań.

 

Rozwój nowoczesnych technologii umożliwił powstanie wielu systemów i aplikacji, które wspomagają efektywne funkcjonowanie firm, w tym m.in. działania podejmowane przez działy marketingu czy trade marketingu. Jedną z grup takich narzędzi stanowią platformy dostępne online do kompleksowego zarządzania programami wsparcia sprzedaży skierowanymi do kontrahentów i partnerów biznesowych. Podczas rozpoczynającej się kampanii chcemy zaprezentować przedsiębiorstwom oferowany przez nas produkt, który umożliwia sprawne i efektywne prowadzenie tego typu projektów. Firmy stale poszukują nowoczesnych narzędzi, dlatego chcemy zaproponować im system, który w pełni wspomaga prowadzone projekty motywacyjne i przynosi korzyści zarówno organizatorom jak i uczestnikom.” – powiedział Dariusz Deszczka, Category Manager segmentu Lojalność i Motywacja w Biznesie w firmie Sodexo Motivation Solutions.

 

Reklamy i advertoriale Sodexo Motivation Solutions pojawiać się będą od połowy marca do połowy czerwca w kluczowych tytułach prasy branżowej i opiniotwórczej m.in. w magazynie Brief, Marketing w Praktyce czy Forbes. Kampania zostanie wsparta dodatkowymi działaniami e-mailingowymi.

Za kreację kampanii w mediach odpowiada agencja Kropka Bordo, zaś za kreacje internetowe agencja Webvariation. Media plan opracował dom mediowy Mindshare. Działania public relations realizuje agencja ConTrust.

W celu uzyskania dodatkowych informacji pros o kontakt:

Diana Stachera

ConTrust

Tel. 501 121 711

e-mail: d.stachera@contrust.pl

 

 

 

 

Filozofia Sodexo

 

Filozofia Sodexo

Jakość  Codziennego  Życia odgrywa ważną rolę w indywidualnym rozwoju każdego człowieka oraz w działalności organizacji. Bazując na takim przekonaniu Sodexo, od chwili założenia firmy przez Pierre’a Bellon’a w 1966 roku, jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, które kładą nacisk na efektywność, lojalność i dobre samopoczucie pracowników oraz partnerów biznesowych. Z wielką pasją 420 000 pracowników Sodexo w 80 krajach, każdego dnia projektuje, zarządza i dostarcza unikalne usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań usług dla nieruchomości (Sodexo On-site Service Solutions) oraz w zakresie kompleksowych rozwiązań motywacyjnych (Sodexo Motivation Solutions).

Sodexo stworzyło nową formę usług dla przedsiębiorców, które nie tylko zapewniają rozwój oraz samorealizację pracowników, ale również przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, ekonomicznego i środowiskowego społeczności lokalnych, regionów i całych państw, w których Sodexo funkcjonuje.

 

Sodexo w liczbach (dane z 31 sierpnia 2012)


 


Grupa Sodexo na świecie

18,2 miliarda euro skonsolidowanego dochodu

420 000 pracowników

20. pozycja na liście największych pracodawców na świecie

80 krajów

34 300 placówek

75 milionów konsumentów dziennie

 

Sodexo On-site Services w Polsce
5 800 000 obsługiwanej powierzchni (m2)

2 600 obsługiwanych mniejszych jednostek
2 000 zatrudnionych pracowników
420 Klientów

400 obsługiwanych nieruchomości

70 restauracji

 

Sodexo Motivation Solutions w Polsce

43 000 Klientów

3 500 000 użytkowników naszych rozwiązań rocznie

50 000 punktów usługowo-handlowych współpracujących
z Sodexo Motivation Solutions w całej Polsce.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »