Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Walentynkowy prezent od Śnieżki dla pacjentów z Sanoka

Walentynkowy prezent od Śnieżki dla pacjentów z Sanoka
Zobacz więcej zdjęć »
Przed niespełna dwoma miesiącami wnętrza sanockiego oddziału dziecięcego wypełniły radosne kolory i barwne postaci od Śnieżki. Już wtedy organizatorzy akcji zapowiedzieli, że dla placówki przygotowywana jest jeszcze jedna niespodzianka.

Jej wręczenie nastąpiło w walentynkowe przedpołudnie, 14 lutego 2017 roku.

Odmalowując ściany Oddziału Dziecięcego szpitala w Sanoku, Śnieżka spełniła kolorowe marzenia przebywających tam dzieci. Nowe, bajkowe i przytulne wnętrza stworzyły barwne otoczenie,  w którym czuć pozytywną energię. To wszystko dzięki realizowanej przez FFiL Śnieżka SA akcji społecznej „Dziecięcy świat w kolorach”.

Dla małych pacjentów z sanockiej placówki Śnieżka przygotowała niespodziankę, którą – zgodnie z obietnicą – przekazała na oddział 14 lutego 2017 roku. Do świetlicy, z której korzystają dzieci trafił telewizor oraz konsola wraz z zestawem gier. W imieniu Śnieżki prezenty wręczył Wiesław Szczoczarz, Dyrektor Regionalny Sprzedaży FFiL Śnieżka SA. – Bardzo się cieszę, że w ten wyjątkowy dzień, który wszystkim kojarzy się z sercem i płynącym z niego ciepłem, mogę przekazać upominek, stanowiący kropkę nad i, po tym jak spotkaliśmy się tutaj w grudniu. Upominek ma w sobie wyjątkową moc, bo firma sfinansowała go w ramach wewnętrznego projektu, w którym od zaangażowania pracowników Śnieżki zależała ostateczna kwota wsparcia. Dlatego też z wielką przyjemnością przekazuję tę „Walentynkę”, która jest prezentem od naszego całego Zespołu – powiedział Wiesław Szczoczarz.

Pracownicy Śnieżki od początku chętnie włączyli się w projekt, a dzięki temu, że niemal 90% z nich wzięło w nim aktywny udział, udało się zebrać kwotę prawie 4000 zł. Po konsultacji z oddziałem środki te zostały przeznaczone na zakup sprzętu multimedialnego, który będzie służył najmłodszym, spędzającym czas w świetlicy. Dzięki wsparciu Śnieżki, dzieci przebywające w sanockiej placówce zyskały kolorową przestrzeń i wyposażenie, które choć na chwilę pomoże im zapomnieć o trudnościach związanych z pobytem w szpitalu. Kojarzący się z ciepłymi uczuciami oraz symbolizującymi je upominkami, dzień 14 lutego był znakomitym momentem do wręczenia prezentów „od serca”. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »