Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

1,2 miliarda pastylek 50 milionów sprzedanych opakowań neo-angin® świętuje 20. rocznicę w Polsce

1,2 miliarda pastylek 50 milionów sprzedanych opakowań neo-angin® świętuje 20. rocznicę w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Marka pojawiła się na naszym rynku w 1992r. jako jedna z pierwszych w kategorii preparatów na gardło. neo-angin® wprowadzając nowe warianty i wzbogacając portfolio, budował tę kategorię, nadając jej kierunki rozwoju. Mimo upływu lat niezmiennie cieszy się zaufaniem konsumentów.
W ciągu 20 lat obecności marki neo-angin® na naszym rynku , Polacy sięgnęli po ponad miliard tabletek do ssania i kupili 50 milionów opakowań. Takie liczby świadczą o zaufaniu, jakim cieszyły się i nadal cieszą preparaty neo-angin®. Źródłem sukcesu marki jest portfolio znanych produktów o sprawdzonej skuteczności oraz unikatowa formuła TriActive, która: ü  łagodzi ból dzięki zawartości lewomentolu, który  na błonach śluzowych wywołuje uczucie chłodu i zmniejsza wrażliwość włókien czuciowychü  działa antyseptycznie ponieważ zawiera alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz amylometakrezol, substancje wywierające wpływ na transport lipidów przez błonę komórkową, co tłumaczy ich aktywność przeciwbakteryjną
i przeciwgrzybiczą

ü  wspomaga leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła

  Dla każdego coś zdrowego Marka  neo-angin® powstała w 1955r. w Niemczech i była sukcesywnie rozwijana. Kiedy pojawiła się w Polsce w 1992 roku, na naszym rynku było obecnych jedynie 8 marek. Teraz jest ich już około 130, a neo-angin nadal jest chętnie stosowany przez konsumentów1. neo-angin® zadebiutował na rynku polskim pod postacią klasycznej wersji z unikatową formułą Tri Active, która pomaga w leczeniu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka wzbogaciła swoje portfolio o wariant tabletek do ssania bez cukru dla osób będących na diecie niskocukrowej. Kolejnym produktem był neo-angin® spray czyli wygodny w stosowaniu lek o aktywności bakteriobójczej oraz grzybobójczej. Jako ostatnie na rynku polskim pojawiły się warianty smakowe neo-angin® – wiśnia i szałwia. Obecnie neo-angin® jest dostępny w pięciu wariantach, wśród których każdy konsument znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Z okazji 20-lecia obecności marki w Polsce, wszystkie tabletki do ssania neo-angin® dostępne są w nowej, odświeżonej szacie graficznej. 

 Rekomendowane ceny detaliczne:

neo-angin wiśnia - opakowanie 24 pastylki twarde/ 14,85 zł

neo-angin szałwia - opakowanie 24 pastylki twarde/ 14,85 zł

neo-angin – opakowanie 24 tabletki do ssania /13,95 zł

neo-angin bez cukru opakowanie 24 tabletki do ssania /14,85 zł

neo-angin Spray- opakowanie 30 ml roztwór do stosowania na błonę śluzową jamy ustnej i gardła / 16,33 zł Wszystkie produkty z linii neo-angin są dostępne w aptekach bez recepty.Podmiot odpowiedzialny: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy. 

neo-angin® wiśnia, pastylki twarde. Jedna pastylka twarda zawiera: 1,2 mg alkoholu 2,4 dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu, 5,9 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. 

neo-angin® szałwia, pastylki twarde. Jedna pastylka twarda zawiera: 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu, 5,9 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.Podmiot odpowiedzialny: Divapharma GmbH, Motzener Str. 41, D-12277 Berlin, Niemcy. 

neo-angin®, tabletki do ssania. 1 tabletka do ssania zawiera: 1,2 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu, 5,9 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu; nietolerancja fruktozy; zaburzenia wchłaniania glukozy-galaktozy; niedobór sacharazy-izomaltazy; nie stosować u dzieci poniżej 6 lat. 

neo-angin® bez cukru, tabletki do ssania. 1 tabletka do ssania zawiera: 1,2 mg alkoholu
2,4-dichlorobenzylowego, 0,6 mg amylometakrezolu 5,72 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu; nietolerancja fruktozy; nie stosować u dzieci poniżej 6 lat.
 

neo-angin® Spray, roztwór do stosowania na błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Jeden ml roztworu zawiera: 14,58 mg alkoholu 2,4-dichlorobenzylowego, 2,92 mg amylometakrezolu. 0,87 mg lewomentolu. Wskazania do stosowania: zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. neo-angin Spray jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 6 lat. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą; nie stosować u dzieci poniżej 6 lat; nie stosować u pacjentów z astmą oskrzelową lub innymi schorzeniami dróg oddechowych, w przebiegu których dochodzi do stanów spastycznych, gdyż podanie produktu może spowodować skurcz oskrzeli. 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. 

PL.LEW.12.09.01Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nepentes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »