Moda » Biżuteria

10-lecie kolekcji Lotus Ole Lynggaard Copenhagen

10-lecie kolekcji Lotus Ole Lynggaard Copenhagen
Zobacz więcej zdjęć »
Zapierająca dech w piersiach kolekcja Lotus kończy już 10 lat. Celebrujemy ten moment i oddajemy cześć na rzecz tych 10-ciu lat indywidualnej pracy nad kolekcją projektu Charlotte Lynggaard. Magiczna, nietuzinkowa, zachwycająca biżuteria z 18-karatowego żółtego i białego złota.

Celebrujemy 10 lat zabawy indywidualnością, twórczości i powstawania kolejnych dzieł sztuki w kolekcji Lotus. Długotrwały romans Charlotte Lynggaard z cennymi kamieniami naturalnymi o rzadkich odcieniach jest poetycko urzeczywistniony w jej kolekcji boskich kwiatów. Emanująca kobiecością i naturalną gracją, kolekcja Lotus została zaprojektowana do noszenia w indywidualnym blasku lub w bukiecie, zestawie kontrastowych tonów.  

W liniach biżuterii Ole Lynggaard Copenhagen pasja Charlotte Lynggaard do najwyższej jakości kamieni szlachetnych jest widoczna szczególnie w kolekcji Lotus. Dzięki zapierającej dech w piersiach palecie klejnotów pozwala oczom oglądających na zdefiniowanie i wybranie własnego, najliższego swemu sercu, lśniącego skarbu na każdą okazję. Kamienie osadzane są w pierścionkach, zawieszkach i kolczykach wykonanych w całości z 18-karatowego złota, które dla jeszcze wspanialszego efektu łączone jest z różowym złotem, zdobione szczotkowaną strukturą i osadzane diamentami. 

Każdy element kolekcji Lotus jest hołdem dla prawdziwego kunsztu sztuk jubilerskich. Liczni eksperci jubilerscy w OLE LYNGGAARD COPENHAGEN dbają o to, aby każdy egzemplarz spełniał najwyższe standardy nienagannego kunsztu - i to, aby mieć pewność, że biżuteria wydobywać będzie indywidualne piękno kobiety, która go nosi.

Biżuteria dostępna w salonie jubilerskim LABIZU

sklep online www.labizu.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »