Gospodarka » Żywność

100% natury w nowym jogurcie Piątnicy

100% natury w nowym jogurcie Piątnicy
Zobacz więcej zdjęć »
OSM Piątnica wprowadza do sprzedaży nowy produkt – Jogurt naturalny 2% tłuszczu wyprodukowany z wysokiej jakości mleka pasteryzowanego.

Nowy Jogurt naturalny 2% tłuszczu produkowany jest wyłącznie z mleka pasteryzowanego o najwyższych walorach jakościowych i zdrowotnych oraz żywych kultur bakterii jogurtowych. Co go wyróżnia na tle innych jogurtów dostępnych na rynku? Jogurt naturalny z Piątnicy jako jeden z nielicznych produktów tej kategorii nie zawiera dodatkowych składników m.in.: mleka w proszku, białek mleka oraz białek serwatkowych. Charakteryzuje się delikatną, kremową konsystencją i orzeźwiającym smakiem.

 

Jogurt naturalny 2% tłuszczu to propozycja dla osób dbających o zdrową i zbilansowaną dietę. Porcja nowego produktu z Piątnicy dostarczy nam wysokowartościowego białka, łatwo przyswajalnego wapnia, cennych witamin z grupy B, witaminy A oraz minerałów: fosforu, jodu, potasu i cynku. Zawarte w jogurcie żywe kultury bakterii jogurtowych doskonale wpłyną na prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, szczególnie po kuracji antybiotykowej. Ze względu na prozdrowotne właściwości Jogurt naturalny 2% tłuszczu polecany jest również osobom starszym, dzieciom oraz osobom z nietolerancją laktozy.

 

Jogurt naturalny 2% Piątnicy to pyszna i dodająca energii przekąska na każdą porę dnia. Smakuje doskonale w najprostszej postaci, jedzony bezpośrednio z kubeczka. Sprawdzi się także jako składnik bardziej urozmaiconych posiłków. Wzbogacony o musli lub otręby stanowi podstawę pożywnego i zdrowego śniadania. Można go również użyć do przygotowania lekkich sosów do sałatek lub mięsa. Porcja 100 g jogurtu dostarcza 58 kcal,    4,0 g białka, 5,9 g węglowodanów i 2,0 g tłuszczu. Produkt dostępny jest w wygodnym kubku 150 g. Należy go przechowywać zawsze w lodówce w temp. od + 1 do +6ºC.

 

Jogurt naturalny 2% tłuszczu OSM Piątnica jest dostępny w sprzedaży od sierpnia 2012 r.   w cenie ok. 0,95 zł/150 g.

 

Piątnica poleca także gęsty naturalny Jogurt Milandia z mascarpone typu bałkańskiego  o szerokim zastosowaniu w kuchni, zawierający 7% tłuszczu, dostępny w ofercie od lipca br.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JBcomm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »