Test1

Test1 test1

test

test test

poprzedni następny

Technologie » AGD - RTV

15 lutego otwarcie Media Expert w Puławach

15 lutego otwarcie Media Expert w Puławach
Zobacz więcej zdjęć »
15 lutego otwarty zostanie nowy Media Expert w Puławach. Elektromarket zlokalizowany jest w retail parku przy ul. gen. Fieldorfa Nila, a jego powierzchnia całkowita to 1100 mkw.


Nowy Media Expert w Puławach zostanie otwarty w środę, 15 lutego. Elektromarket mieści się przy ul. gen. Fieldorfa Nila 14, na terenie retail parku. Na powierzchni prawie 1100 mkw. na klientów czekać będzie ponad 20 tys. produktów najlepszych marek. Mieszkańcy Puław będą mogli znaleźć tu najnowsze technologie multimedialne, w tym tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD.  W związku z otwarciem, w dniach 15-16 lutego, asortyment elektromarketu dostępny będzie w specjalnie przygotowanej na tę okazję ofercie cenowej.

Operatorem Media Expert w Puławach jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku – Domex Sp. z o. o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert, w tym puławskim Media Expert zlokalizowanym przy ulicy Dęblińskiej 20.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »