Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

18 marca w Suwałkach druga odsłona „Festiwalu Kobiecości”

18 marca w Suwałkach druga odsłona „Festiwalu Kobiecości”
Zobacz więcej zdjęć »
To już druga odsłona suwalskiego „Festiwalu Kobiecości”. Ponownie też imprezę gościć będzie Hotel Velvet. 18 marca kobiety z Suwałk i regionu spotkają się w licznym gronie, aby wspólnie zdobywać wiedzę, poszukiwać inspiracji, celebrować swoją kobiecość, a przy okazji świetnie się bawić.

- „Festiwal Kobiecości” jest wydarzeniem cyklicznym skierowanym do kobiet, a jego intencją jest znajdowanie odpowiedzi na szereg pytań, które zadają sobie współczesne kobiety. Niemniej, najciekawszy jest zawsze proces poszukiwania odpowiedzi na owe pytania – proces dokonującej się zmiany – informuje Barbara Gnoza, pomysłodawczyni imprezy.

 

 

Jak dodaje organizatorka, pierwsza, ubiegłoroczna edycja Festiwalu okazała się być strzałem w dziesiątkę i dowiodła, że wśród mieszkanek naszego regionu istnieje potrzeba i chęć uczestniczenia w wydarzeniach z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego. W przestrzeni zaaranżowanej specjalnie dla kobiet zgromadziło się blisko 100 uczestniczek, a ponad 30 firm zaprezentowało im swoją ofertę. 

 

Druga edycja Festiwalu, organizowana jest pod hasłem „Odyseja Kobiecości” i nawiązuje do mitycznej wyprawy Odyseusza symbolizującej podroż w głąb siebie. Organizatorzy utrzymują koncepcję przyjętych wcześniej założeń uświadamiania kobietom ich naturalnego potencjału i wzbudzania w nich pozytywnych emocji.

 

- Tegoroczna edycja przybierze formułę warsztatów z udziałem specjalistów zajmujących się kreowaniem wizerunku, rozwijaniem świadomości żywieniowej i motywowaniem do budowania życiowej harmonii – dodaje.

 

Punktem kulminacyjnym, a zarazem elementem łączącym wszystkie odsłony imprezy, jest przedstawienie efektów metamorfozy dwóch kobiet, które przez ponad miesiąc, aż do finału w dniu 18 marca, kształtują swoje ciało i hartują ducha pod okiem ekspertów – trenera, dietetyka i kosmetologa. Wysiłki laureatek konkursu zostaną dodatkowo nagrodzone nową fryzurą, pięknym makijażem oraz innymi zabiegami upiększającymi a także nowymi elementami garderoby.

 

Wzorem poprzedniej edycji, gospodarzem Festiwalu będzie suwalski Hotel Velvet wraz z restauracją Nova, której szef kuchni rozpieści podniebienia uczestniczek wyszukanymi i wykwintnymi potrawami z różnych stron świata. O dobre samopoczucie i uśmiechy uczestniczek zadbają także partnerzy, którzy ufundują szereg nagród w licznych konkursach.

Nie zabraknie również spotkania ze sztuką, która jest nie tylko elementem łączącym obydwie edycje, ale i wyróżniającym Festiwal. Tym razem można będzie obejrzeć prace Joli Grabowskiej oraz fotografie Emilii Ułanowicz - Szarafińskiej.

 

O godzinie 18:30 symboliczną lampką szampana i słodkim poczęstunkiem zakończy się oficjalna część II edycji Festiwalu Kobiecości. Nieoficjalną część wydarzenia uświetni natomiast koncert zespołu M.T.A. - Trio – trzech dżentelmenów z różnych stron Polski, którzy pasjonują się szeroko pojętą muzyką improwizowaną.

 

- Bardzo pozytywny odbiór pierwszej edycji Festiwalu oraz duże zainteresowanie kolejną, to dowód na to, że warto przygotować coś specjalnie dla kobiet – dodaje Barbara Gnoza.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »