Technologie » Komputery

2009 nagród od Panda Security

2009 nagród od Panda Security
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security przygotowała specjalną, karnawałową promocję dla nowych oraz dotychczasowych klientów.

Każdy, kto dokona aktywacji zakupionego programu antywirusowego może wygrać jedną z 2009 atrakcyjnych nagród: m.in netebooki, odtwarzacze MP4 i filmy „Kung Fu Panda". Promocja trwa do końca lutego br.

Aby wziąć udział w promocji „Karnawał z Pandą" należy do 28 lutego 2009 r. dokonać aktywacji jednego z zakupionych programów Panda Security oraz zarejestrować się na stronie www.pspolska.pl/2009. Promocja dotyczy następujących produktów:

  1. Panda Antivirus Pro 2009
  2. Panda Internet Security 2009
  3. Panda Global Protection 2009

Akcja promocyjna obejmuje programy na 1 lub 3 stanowiska oraz odnowienia. Programy Panda 2009 objęte promocją można zakupić na terenie całego kraju  w sieciach Media Markt, Saturn, Empik, Vobis, Komputronik, sklepach internetowych oraz partnerskich sklepach komputerowych.

Najważniejsze cechy nowych pakietów Panda 2009:

  • Dwukrotnie szybszy proces skanowania
  • O 30% wyższa skuteczność wykrywania nowych zagrożeń w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami dzięki Kolektywnej Inteligencji (wg Proactive WildList Detection)
  • Minimalne wykorzystanie zasobów systemowych oraz przepustowości dzięki przeprowadzaniu wszystkich czynności w centrach danych Panda Security
  • Pełniejszy dostęp do informacji o potencjalnych zagrożeniach i dużo wyższa wykrywalność dzięki wykorzystaniu Kolektywnej Inteligencji.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie producenta Panda Security Polska: http://www.pspolska.pl/2009/

O firmie Panda Security

Panda Security jest jednym z czołowych producentów zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa IT do walki z zagrożeniami internetowymi. Na rynku działa już od 18 lat i jest obecna w ponad 55 krajach świata. Pod względem udziałów w rynku Panda Security zajmuje drugie miejsce w Europie (Gartner). Obecnie firma obsługuje 4 miliony klientów, w tym 140 000 korporacji na całym świecie, zatrudniając ponad 1500 osób. Produkty Panda Security - dostępne w ponad 20 językach - umożliwiają centralne zarządzanie i ochronę stacji roboczych, serwerów i bram, dzięki czemu pozwalają stworzyć bezpieczne środowisko pracy dla dużych korporacji, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Centrala firmy i główne laboratorium mieszczą się w Bilbao w Hiszpanii, pozostałe laboratoria - w Stanach Zjednoczonych.

Panda Security jako pierwsza firma na rynku wdrożyła nową koncepcję ochrony, gdzie każdy użytkownik bierze udział w walce ze złośliwym oprogramowaniem, przesyłając na serwery Panda dane na temat nowych zagrożeń. Zaimplementowana technologia, zwana Kolektywną Inteligencją zmniejsza wykorzystanie przepustowości przez poszczególne komputery, zapewniając przy tym szybszą i pełniejszą ochronę. Panda Antivirus Pro 2009, Panda Internet Security 2009 oraz Panda Global Protection 2009 to nowa era w dziedzinie zabezpieczeń. Kolektywna Inteligencja funkcjonuje jako baza danych online działająca w czasie rzeczywistym, w której przechowywana jest większość plików sygnatur. Dzięki temu punkty końcowe są obciążone jedynie ich niewielką częścią.
W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po siedmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB SA. Programy dostępne są również w sklepach Empik, Media Markt, Electro World, Saturn oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oprócz działalności komercyjnej firma prowadzi w Polsce bezpłatne PogotoVie Antywirusowe: www.pogotovie.pl          

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl

Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »