Technologie » Komputery

2018: Odyseja informatyczna

2018: Odyseja informatyczna
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystko jest ze sobą połączone, a każdy element każdego przedmiotu ma na celu dostarczenie danych dla internetu rzeczy. Życie toczy się głównie z poziomu naszych telefonów. Coraz trudniej jest uchwycić rzeczywistość, niezależnie od tego, czy chodzi o jej rozszerzoną, wirtualną czy prawdziwą wersję.

W 2018 roku będzie to odczuwalne jeszcze bardziej. Podobnie jak w przypadku kontynuacji filmu lub serialu, oczekiwania będą większe, budżety wyższe, a gadżety jeszcze sprytniejsze. Dla niektórych oznacza to problemy, ale inni dzięki technologii mogą odnieść niespotykany sukces. Z pewnością nikt nie będzie się przy tym nudził. Przygotujcie się, bo będzie się działo. Znowu.

Uwaga, aplikacja!

Znaczna część budżetów na bezpieczeństwo wciąż jest przeznaczana na ochronę wszystkiego z wyjątkiem informacji o użytkownikach oraz kluczowych aplikacji. Czas na zmianę podejścia i zwiększenie wydatków na wykrywanie zagrożeń i odpowiadanie na nie. Ochrona aplikacji jest kluczem do zabezpieczenia danych i zagwarantowania utrzymania prowadzenia biznesu. Skupianie się na kluczowych obszarach i walka ze szkodliwymi działaniami jest znacznie skuteczniejsza niż próba chronienia wszystkich obszarów IT. Posiadając odpowiednią wiedzę, instytucje mogą skupić się na tych zagrożeniach, które są najgroźniejsze dla ich działalności.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/bezpieczenstwo_it/2018_odyseja_informatyczna.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »