Technologie » Internet

250 tysięcy odwiedzin portalu PTA i nie mówimy dość txt

250 tysięcy odwiedzin portalu PTA i nie mówimy dość txt
Zobacz więcej zdjęć »
Wszystkim użytkownikom naszego portalu dziękujemy za każdą wizytę - liczba odwiedzin przekroczyła już 250 tysięcy. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, iż portal PTA „Alergologia w Sieci" działa od września 2008 roku.

Oznacza to, 40 tysięcy odwiedzin w miesiącu, a dziennie nawet ponad tysiąc.

Fakt, że portal PTA ma coraz więcej odwiedzin cieszy nas tym bardziej, iż powstał z myślą o rosnącej liczbie osób cierpiących na choroby alergiczne i związanej z tym potrzebie poszerzania wiedzy z zakresu alergologii zarówno przez środowiska medyczne jak i pacjentów.

Wzrost liczby odwiedzin na naszym portalu jest również dowodem na to, że obecny układ strony, odpowiednia nawigacja umożliwiająca szybkie i wygodne odnalezienie interesujących treści, spełnia oczekiwania naszych użytkowników. Nasz sukces potwierdza to, iż stale musimy usprawniać funkcjonowanie portalu oraz poszerzać jego treści, aby sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników zainteresowanych tematyką alergologiczną.

Obecnie oprócz portalu PTA działa również portal www.mojaastma.org.pl w ramach Narodowego Programu Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Astmy - prozdrowotnej inicjatywy społecznościowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Portal www.mojaastma.org.pl w całości jest poświęcony problematyce astmy oskrzelowej. Podstawą jego działań jest szeroko prowadzona edukacja, zarówno wśród społeczeństwa, jak i w samym środowisku medycznym, która ma na celu wzrost świadomości społecznej o astmie, zwiększenie wczesnej wykrywalność choroby, poprawienie kontroli choroby  pośród chorych na astmę w Polsce, gdzie ponad 4 miliony osób cierpi z powodu astmy.

Mamy nadzieję, iż liczba użytkowników odwiedzających portal PTA będzie wzrastać równie szybko, a nawet szybciej niż obecnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »