Technologie » Internet

2BE.PL przystępuje do realizacji Planu Dwuletniego

Rejestrator domen internetowych rozpoczął akcję promocyjną, w której przeciwstawia domeny internetowe drożejącym produktom codziennego użytku.

Ostatnie podwyżki cen cukru i paliwa wywołały spore poruszenie wśród konsumentów. Rejestrator postanowił udowodnić, że za równowartość dwóch kilogramów cukru lub dwóch litrów benzyny można zarejestrować domenę, pod którą strona internetowa „pojeździ” przez dwa lata bez dodatkowych opłat.

Katarzyna Gruszecka-Kara, kierująca działem domen i hostingu marki 2BE.PL, tłumaczy skąd wziął się pomysł na zestawienie produktów codziennego użytku z domenami internetowymi:

Nie ukrywam, że zależało nam na przyciągnięciu uwagi klientów poprzez odwołanie do bieżących wydarzeń. Chcieliśmy również podkreślić, że cukier czy paliwo to dobra nietrwałe, podczas gdy za tę samą cenę można mieć domenę internetową i nie martwić się opłatami przez całe dwa lata”.

Akcja promocyjna „Plan Dwuletni” rozpoczęła się z początkiem kwietnia i potrwa do połowy sierpnia. Przez ten czas ceny rejestracji domen na okres dwóch okresów abonamentowych zostały obniżone. Obniżka objęła domeny z rozszerzeniem .pl, domeny regionalne (np. .waw.pl) oraz funkcjonalne (np. .com.pl).

Wiosenna kampania Grupy Adweb swoim zasięgiem obejmie m.in. fora dyskusyjne, serwisy poświęcone biznesowi, tematyce domen internetowych oraz IT. Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć na stronie www.2be.pl w zakładce Promocje.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2be.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »