Firma » Reklama

3 świetne pomysły na tematyczny event firmowy

3 świetne pomysły na tematyczny event firmowy
Zobacz więcej zdjęć »
Sezon na integracyjne imprezy firmowe trwa w najlepsze. Największe korporacje, przedsiębiorstwa i potentaci najprzeróżniejszych branż po małe, mikro i średnie firmy zapraszają swoich pracowników na chwilę relaksu, odpoczynku i aktywnego spędzania czasu w gronie koleżanek i kolegów z pracy.

Kierownicy, szefowie i menadżerowie, którzy są „na czasie” i starają się być na bieżąco z aktualnie panującymi trendami na eventowym rynku wiedzą, że nie wystarczy już zaprosić swoich pracowników na kawę, ciastko i małe co nieco z bąbelkami. Dziś konieczny jest temat przewodni imprezy integracyjnej – wieczór z ideą, która będzie przyświecać całej grupie podczas wieczorku integracyjnego. Najnowsze badania pokazały już najbardziej interesujące trendy w tym zakresie. Jaki motyw powinien przewodzić eventowi integracyjnemu dla firm? O czym warto pamiętać przy organizacji takiego przedsięwzięcia? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Złoty medal – Hollywood Party

Z całą pewnością nie będziemy mogli spoliczkować prowadzącego imprezę tak, jak zrobił to Will Smith, ale tego wieczoru z całą pewnością będziemy mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy filmu. Co czują aktorki i aktorzy, gdy wysiadają z limuzyny by, pod czujnym okiem reporterów, przejść się po czerwonym dywanie? Jak trudna jest praca na planie filmowym? Przekonajmy się o tym podczas eventu firmowego. Nasi uczestnicy będą mogli stworzyć własny film krótkometrażowy. Do dyspozycji będzie profesjonalna garderoba, eksperci z dziedziny kręcenia, tworzenia i pisania scenariuszy do filmów. To właśnie nasz personel napisze scenariusz, dobierze scenerię i sam zagra we własnych produkcjach! Choć nie każdy czuje się dobrze przed kamerami, ta impreza nie pozostawia nikogo obojętnym! Jeśli nie chcesz grać – możesz pisać scenariusz, reżyserować, pomagać przy charakteryzacji lub w doborze kostiumów. Wszyscy współpracują, działają i genialnie się przy tym bawią.

Zwieńczeniem pracy będzie gala rozdania firmowych Oskarów dla najlepszych produkcji powstałych w czasie imprezy. Najlepszy film, aktor, scenariusz i zdjęcia zostaną uhonorowane, a wszystkich zaproszonych czeka szampańska zabawa do białego rana!

Srebrny medal – Mega Teleturniej

Koniec z wykrzykiwaniem odpowiedzi do telewizora, gdy oglądamy nasz ulubiony teleturniej! Pora wykazać się wiedzą i umiejętnościami podczas firmowej serii teleturniejów podczas imprezy integracyjnej.  Do wyboru będziemy mieli cały wachlarz zabaw stylizowanych na najpopularniejsze gry telewizyjne. Zagrajmy w „Familiadzie”, gdzie liczy się refleks i umiejętność odpowiedzi pod dużą presją czasu. Spróbujmy odgadnąć „jaka to melodia” już po kilku nutkach i zdobyć nagrodę za największą wiedzą muzyczną. Wreszcie, sprawdźmy się w „Milionerach”, gdzie dowiemy się, ile wiemy i ile wiedzą przyjaciele, do których telefon będziemy wykonywać. Możliwości są nieograniczone, ale najważniejszy jest fakt, że w każdej zabawie bierze udział cały team. Nie ma możliwości działania w pojedynkę. Chcesz wygrać? Współpracuj.

Brązowy medal – Warsztaty Ekologiczne „Bliżej Natury”

Zaskakująco rozchwytywany trend na polskim rynku eventowym, który daje nadzieję co do zbudowania zgodnego i wydajnego zespołu, a także co  do przyszłości naszej planety. W czasie imprezy do dyspozycji będzie szereg stołów warsztatowych, gdzie będziemy mogli nauczyć się wielu bardzo ciekawych i unikalnych umiejętności. Największą furorę robią obecnie warsztaty tworzenia lasu w słoiku. Eksperci i prowadzący dostarczają nam wszelkich możliwych narzędzi do stworzenia własnego ekosystemu w słoiczkach. Niemalejącym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty bębniarskie, gdzie nauczymy grać zespołowo na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych. Panie bardzo dobrze odnajdują się na szybkim kursie tworzenia biżuterii naturalnej, gdzie tworzą własne kolekcje naszyjników i bransoletek.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »