Dom » Architektura

300 najlepszych projektów domów ARCHON+ już w kioskach

300 najlepszych projektów domów ARCHON+ już w kioskach
Zobacz więcej zdjęć »
Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wydania katalogu „Domy Które Kochacie”. Znajdziecie w nim Państwo 300 inspirujących, stylowych, wyróżniających się oryginalną stylistyką, autorskich projektów domów ARCHON+.

Oprócz tradycyjnej architektury z wysmakowanym detalem elewacji, prezentujemy kilkadziesiąt propozycji projektowych w nowoczesnym stylu z dużymi przeszkleniami i detalami z naturalnych materiałów takich jak kamień i drewno zachęca Jerzy Kala PR manager z Biura Projektów ARCHON+.

 

Dla zwolenników prezentacji multimedialnych przygotowaliśmy interaktywną płytę CD zawierającą pełną ofertę zawierającą 663 gotowe projekty domów. Na płycie zamieściliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę i porównywarkę projektów, które ułatwią dobór optymalnych parametrów domu do potrzeb Państwa rodziny.

W bieżącym wydaniu katalogu zapraszamy Państwa do udziału w loterii z okazji 20-lecia Biura Projektów ARCHON+. Przygotowaliśmy superatrakcyjne nagrody, w tym nagrodę główną - OPLA ASTRĘ IV o wartości 60 000 zł informuje Jerzy Kala z Biura Projektów ARCHON+. Przez cały rok przygotowujemy dla Państwa ciekawe i często „z przymrużeniem oka" konkursy. Na wiosnę zaprosiliśmy internautów, odwiedzających nasz firmowy serwis www.archon.pl do  wspólnej detektywistycznej zabawy pt: „Poszukiwacze zaginionych jaj”. W okresie wakacyjnym nasi Klienci mieli okazję przypomnieć sobie zabawę z dzieciństwa z układaniem puzzli na czas. W październiku zaprosimy Państwa do rozwiązania internetowego quizu, dzięki któremu będziecie mogli dobrać odpowiedni dla Państwa osobowości projekt domu.
Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej oraz do zapisania się do subskrypcji newslettera, który na bieżąco będzie Państwa informował o nowościach w ofercie ARCHON+.

Mamy nadzieję, że wśród aktualnej kolekcji ARCHON+ znajdziecie Państwo dom swoich marzeń. Zapraszamy do lektury najnowszego katalogu !Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »