Firma » Praca

3M dla studentów – wakacyjny program praktyk

3M dla studentów – wakacyjny program praktyk
Zobacz więcej zdjęć »
Prężnie rozwijający się polski oddział amerykańskiego koncernu 3M, dostawcy innowacyjnych rozwiązań w każdej dziedzinie życia, otwiera przed studentami ostatnich lat studiów możliwość odbycia praktyk studenckich.

Chętni do stażu będą mogli wykorzystać dotychczasową wiedzę zdobytą podczas studiów.

Praktyka w międzynarodowym koncernie, jednym z wiodących pod względem technologicznym na świecie, jest szansą na zdobycie ważnego doświadczenie pod okiem specjalistów. Może być ona pomocna w przyszłej pracy zawodowej.

Firma 3M swoim stażystom gwarantuje udział w realizacji ciekawych projektów, kontakt z nowoczesnymi technologiami, jak również ambitne wyzwania. Dodatkowym atutem jest fakt, iż ze względu na wielobranżową działalność koncernu, istnieje możliwość zdobycia wiedzy z wielu odległych tematycznie dziedzin.

Aktualnie 3M Poland zaprasza studentów do odbycia 1-miesięcznej, płatnej praktyki w sektorze Health Care (Sektor Medyczny). Istnieje możliwość przedłużenia stażu. Głównym zadaniem stażysty będzie przeprowadzenie badania rynku dla określonej grupy produktowej. Praktyki w 3M oferowane są studentom ostatnich lat studiów o profilu: technologia żywności, biotechnologia, biologia lub innych pokrewnych.

Idealny kandydat powinien ponadto:

  • Znać biegle język angielski
  • Być kreatywnym i mieć silną motywację do pracy
  • Mile widziana znajomość lub doświadczenie z przemysłu spożywczego w zakresie kontroli jakości oraz/lub wiedza z zakresu zarządzania, marketingu.

Pisemne zgłoszenia, wszystkich chętnych osób, zawierające numer referencyjny: HC/S/07, prosimy przesyłać na adres: e-mail: rekrutacja@mmm.com

O 3M

3M będąc uznanym liderem w dziedzinach badania i rozwoju, produkuje tysiące innowacyjnych produktów na potrzeby dziesiątek różnych rynków m.in. bezpieczeństwa i ochrony zdrowa. Kluczową siłą 3M jest zastosowanie więcej niż 40 odmiennych platform technologicznych - często w połączeniu - dzięki którym dostosowuje się do szerokiego zakresu potrzeb klienta. Przy sprzedaży wynoszącej 25 mld USD, 3M zatrudnia 79 000 osób na całym świecie i prowadzi działalność w ponad 60 krajach.
W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę odwiedzić stronę internetową: www.3m.com

O 3M Poland
3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing i została założona w Polsce w 1991 roku. Centrala mieści się w Kajetanach k/Warszawy, a biura regionalne w Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. 3M Poland ma zakłady produkcji medycznej i przemysłowej we Wrocławiu, Skomielnej i Janinowie. 3M Poland posiada w swojej ofercie ponad 10 000 produktów.
W celu uzyskania dodatkowych informacji, proszę odwiedzić stronę internetową: www.3m.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 8 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »