Społeczeństwo » Społeczeństwo

4F wybiera Fashion Outlet Kraków

OTCF – właściciel marki 4F (a także 4F Junior oraz Outhorn) podpisał umowę z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management na wynajem 275 mkw. powierzchni w nowo powstającym Fashion Outlet Kraków.

 

4F to kolejna marka, która zdecydowała, że jej nowy sklep powstanie w przebudowywanym Fashion Outlet Kraków. Sklep zbudowany będzie według najnowszego konceptu marki dla sklepów outletowych i będzie zlokalizowany na parterze.

 

- Pozytywnie oceniliśmy potencjał Fashion Outlet Kraków, w tym lokalizację oraz koncepcję projektu jako całości - mówi Małgorzata Gabryś – Head of Expansion and Investment w OTCF - Kluczowe znaczenie ma też dla nas fakt, że za projekt odpowiada PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management.

 

- OTCF i marka 4F to dla nas bardzo ważni partnerzy. Marka jest obecna we wszystkich naszych lokalizacjach, wszędzie cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jesteśmy dumni, że marka, która ubiera m.in. polskich olimpijczyków zdecydowała się otworzyć swój sklep także w Fashion Outlet Kraków - mówi Dawid Rutkowski z PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management Sp. z o.o.

 

4F posiada sklepy we wszystkich zarządzanych przez PRÔM centrach, a już na jesieni Designer Outlet Gdańsk przywita klientów największym sklepem outletowym 4F w Polsce.

 

OTCF specjalizuje się w sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody. OTCF tworzy produkty, które noszą zawodowi sportowcy, a także amatorzy oraz pasjonaci aktywności fizycznej. Firma stale udoskonala ofertę, realizuje także ekspansję na rynki zewnętrzne.

 

OTCF promuje zdrowy tryb życia, jest partnerem i organizatorem wydarzeń sportowych. Ściśle współpracuje z Komitetami Olimpijskimi, Związkami Sportowymi, aktywnie wspiera indywidualnych sportowców. Współpraca 4F i Polskiego Komitetu Olimpijskiego trwa nieprzerwanie od 2008 roku. Obecnie marka wspiera 6 komitetów – polski, chorwacki, łotewski, serbski, macedoński i grecki.

 

OTCF w swoim portfolio oprócz 4F ma również sportową markę Outhorn, a także multibrandowe sklepy sportowe 4Faces.

 

Fashion Outlet Kraków otrzymał pozwolenie na budowę w maju, pierwsze prace rozpoczną się wkrótce. Efektem będzie centrum outletowe, w innowacyjnej formule - zawierającej rozbudowany komponent rozrywkowy obejmujący kino, klub fitness oraz kręgielnię oraz szeroką ofertę gastronomiczną w stylistyce premium. Docelowo w obiekcie znajdzie się ponad 100 marek z kategorii mody i stylu życia, sprzedających swoje produkty w cenach niższych o 30-70 proc. Zakończenie prac i otwarcie przebudowanego obiektu planowane jest na jesień 2019 r.

 

 

 

    

 

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management

PRÔM PEAKSIDE ROS Outlet Management jest operatorem centrów outlet. Centra zarządzane przez PRÔM to:

 

    Designer Outlet Warszawa                          https://www.designeroutletwarszawa.pl/

    Designer Outlet Sosnowiec                         https://www.designeroutletsosnowiec.pl/

    Designer Outlet Gdańsk                               https://www.designeroutletgdansk.pl/

    Fashion Outlet Kraków (w budowie)      https://www.fashionoutletkrakow.com/pl-home

 

 

PRÔM jest spółką joint venture PEAKSIDE CAPITAL i ROS Retail Outlet Shopping.

 

www.prom-management.com

 

PEAKSIDE CAPITAL koncentruje się na nabywaniu nieruchomości, które oferują możliwości tworzenia wartości poprzez aktywne zarządzanie. Peakside Capital jest aktywny we wszystkich sektorach rynku nieruchomości, głównie w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej („CEE“). Peakside Capital odpowiada za identyfikację i przeprowadzanie transakcji inwestycyjnych oraz świadczy usługi zarządzania aktywami dla wybranych inwestorów i zarządzania funduszami inwestycyjnymi. Peakside Capital stanowi obecnie zespół 35 pracowników, którzy pracują razem z powodzeniem od wielu lat inwestując w różnorodne struktury, począwszy od bezpośrednich pojedynczych aktywów, przez portfele dłużne i prywatne inwestycje kapitałowe w spółki nieruchomościowe. Obecnie Peakside Capital zarządza inwestycjami w 8 krajach, o wartości aktywów brutto około 1,8 mld Euro.

 

www.peakside.com

 

ROS Retail Outlet Shopping z siedzibą w Wiedniu i podmiotami zależnymi w Rzymie i Paryżu, zajmuje się niezależnym doradztwem na rynku nieruchomości dla handlu detalicznego oraz zarządza centrami handlowymi, specjalizując się w outletach designerskich i innowacyjnych koncepcjach outletowych w Europie Środkowej. Założyciele, Thomas Reichenauer i Gerhard Graf, posiadają ponad 20-letnie doświadczenie na rynku outletów w Europie.

Portfolio ROS Retail Outlet Shopping obejmuje: Designer Outlet Soltau, City Outlet Geislingen, Brugnato 5Terre Outlet Village, Premier Outlet Budapest oraz nowe projekty, takie jak Designer Outlet Algarve, Designer Outlet Croatia, Designer Outlet Zaragoza, City Outlet Wuppertal, Home & Design Outlet Santhià, City Outlets Paris oraz Fashion Outlet Kraków.

www.ros-management.com

 

 

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Daniel Trzaskoś, Brandscope – email daniel.trzaskos@brandscope.pl, tel. 606 61 21 44

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brandscope

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejkancelaria adwokacka piła adwokat piotr mikołajczak zaprasza na firmową stronę www gdzie znajdziecie państwa informacje temat firmy ofertę a

Kalendarium

Za 1 dzień:
Anna Maria Jopek gościem w krakowskim Empiku, 22.10, godz.:18:00, Empik Bonarka
Warsztaty z glinką, 20.10, godz:12:00, Empik Bonarka, Kraków
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »