Kultura, sztuka » Kultura

5. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

5. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 25 kwietnia 2015r. o godz. 19.30 w restauracji „Cadenza” w budynku katowickiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia odbędzie się 5. Aukcja Sztuki Współczesnej.

Na aukcji będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. Warto zwrócić uwagę na szereg ciekawych prac, stworzonych m.in. przez  takich uznanych twórców jak Wojciech Brewka, Grzegorz Klimek, Stanisław Tomalak, Andrzej Fronczak, Katarzyna Rutkowska i wielu innych.

Wszystkie wybrane do udziału w 5. Aukcji Sztuki dzieła odznaczają się oryginalnością, nieszablonowością tematów oraz  różnorodnością używanych środków malarskich. Udział w aukcji daje niecodzienną szansę, aby za stosunkowo niewielką kwotę  nabyć unikatowe dzieło, które zapewni możliwość obcowania z wspaniałą sztuką każdego dnia. Poza tym, rynek sztuki współczesnej obecnie przeżywa rozkwit, w związku z czym zakup obrazu może stać się bardzo dobrą inwestycją.

Aukcja w Katowicach będzie  miała charakter otwarty, więc dołączyć się do świetnej artystycznej imprezy może każdy.  Licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego).50 specjalnie wybranych obrazów już można oglądać na stronie Domu Aukcyjnego DNA www.da.dnagallery.pl .

 

5. Aukcja Sztuki Współczesnej w Katowicach

25 kwietnia (sobota), godz.19:30

Restauracja Cadenza, NOSPR

plac Wojciecha Kilara 1, Katowice

www.da.dnagallery.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dnagallery

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »