Technologie » Komputery

6 powodów, dla których warto wdrożyć Business Intelligence

6 powodów, dla których warto wdrożyć Business Intelligence
Zobacz więcej zdjęć »
Bieżące informacje dotyczące procesów zachodzących w firmie są podstawą dobrych decyzji biznesowych. Pozwalają zrozumieć zachodzące zmiany i usprawniają interpretację wyników działań przedsiębiorstwa.

 Ograniczony dostęp do istotnych danych może spowolnić lub zatrzymać rozwój organizacji. Tym bardziej warto poznać 6 oznak wskazujących na konieczność usprawnień w zakresie dostępu do danych oraz procesów podejmowania decyzji.


Lepiej uprościć niż komplikować

Rozpoczynając analizę, warto zwrócić uwagę na stosowane w przedsiębiorstwie metody monitorowania i ewaluacji. Sprawdzeniu poddaje się aktualną sytuację w firmie, jej wyniki finansowe oraz stopień realizacji celów biznesowych. Informacje, którymi zarządzasz, pochodzą z wielu różnych źródeł: oprogramowania ERP, DMS i CRM oraz z systemów różnych dostawców.

Możesz mieć złudne poczucie kontroli nad realizacją przyjętych celów strategicznych, jeśli w Twojej firmie sprawozdania generuje się raz w miesiącu lub rzadziej.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/business_intelligence/6_powodow_dla_ktorych_warto_wdrozyc_business_intelligence.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Kasia 2018-08-13 06:28:18

    Warto również sprawdzić najnowsze rozwiązanie systemu ERP od Microsoft - Dynamics 365 Business Central i być na bieżąco ;)

    dynamics365bc.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »