Motoryzacja » Samochody

60 tysięcy kierowców nie może się mylić

60 tysięcy kierowców nie może się mylić
Zobacz więcej zdjęć »
Jak pokazują wyniki badania opinii klientów przeprowadzonego przez „Which?” Lexus nie ma sobie równych w kwestii niezawodności. Jako jedyny producent otrzymał ocenę 5 gwiazdek. Badanie przeprowadzono na grupie 60 tysięcy kierowców.

W corocznym badaniu satysfakcji użytkowników przeprowadzanym przez autorów popularnego przewodnika samochodowego biorą udział prawdziwi kierowcy. To jedno z najbardziej wiarygodnych i miarodajnych tego typu badań. W tym roku wzięło w nim udział przeszło 60 tysięcy osób oceniając takie aspekty użytkowe aut jak usterki, koszty naprawy, wady fabryczne i czas jaki auta spędzają w warsztatach i serwisach samochodowych.

Lexus osiągną dobre wyniki we wszystkich kategoriach badania - zarówno dla aut nowych, jak i używanych. Lexus NX został uznany za najlepszy kompaktowy SUV na rynku nowych samochodów i otrzymał pięć gwiazdek w rankingu niezawodności. Natomiast druga i trzecia generacja modeli RX otrzymały tytuł najlepszych aut na rynku samochodów używanych.

Modele IS i GS oceniono również bardzo wysoko. Znalazły się w czwórce najlepszych aut z kategorii luksusowych limuzyn. Natomiast Lexus CT 200h otrzymał rekomendację „Najlepszy wybór” wśród kategorii nowych aut średniego segmentu.

 

Więcej: blog.lexus.co.uk

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AdComms Media & Marketing Group

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »