Firma » Biznes

65 Żabek w trzy miesiące

65 Żabek w trzy miesiące
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć handlowa Żabka powiększyła się przez ostatnie trzy miesiące o 65 nowych sklepów i tym samym umocniła się na pozycji lidera w sektorze convenience. Liczba sklepów Żabka przekroczyła już 2050, w tym roku powstanie w sumie 200 nowych placówek w całej Polsce.

We współpracy z ajentami Spółka korzysta z tzw. umowy agencyjnej, którą wyróżnia między innymi brak opłaty licencyjnej. W ramach podpisanej z firmą Żabka Polska umowy ajenci otrzymują w pełni przygotowany do otwarcia, zatowarowany sklep z logiem Żabki i nie ponoszą kosztów inwestycji.  

- Sukcesywnie rozwijamy sieć i szkolimy ajentów przygotowując ich do prowadzenia własnego biznesu. Przeanalizowaliśmy też liczbę aplikacji na ajentów za pierwsze półrocze i widzimy znaczący wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim - mówi Jacek Roszyk Prezes Zarządu Żabka Polska S.A.  

Żabki to sklepy zlokalizowane zazwyczaj w dużych miastach w dogodnych lokalizacjach. Wśród nowych placówek są kolejne sklepy, które powstały w Łodzi i Poznaniu. To właśnie w tych dwóch miastach znajduje najwięcej – około 100 sklepów Żabka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kprzewezikowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »