Firma » Bankowość

70 000 rachunków oszczędnościowych w Banku Pocztowym

70 000 rachunków oszczędnościowych w Banku Pocztowym
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci otworzyli już ponad 70 tys. Nowych Kont Oszczędnościowych w Banku Pocztowym, na których zarabiają nawet do 8% w skali roku.

Już przeszło 82 tys. Klientów korzysta z Nowego Konta Oszczędnościowego - produktu  łączącego w sobie zalety lokaty terminowej i konta osobistego.

Zgromadzili oni w sumie ponad 370 mln zł depozytów. Środki te Klienci zdeponowali na 70 tys. rachunków. Ponad 60% spośród użytkowników konta to nowi Klienci Banku.

W niespełna osiem miesięcy udało nam się osiągnąć bardzo dobry wynik sprzedaży NKO. To zasługa prostej, dobrej oferty, ale też i dużego zaangażowania pracowników Poczty Polskiej - mówi Szymon Midera, Wiceprezes Banku Pocztowego, odpowiedzialny za bankowość detaliczną.

Klienci oszczędzający z Bankiem Pocztowym coraz chętniej korzystają z programu Ekstra Procent, dzięki któremu oprocentowanie Nowego Konta Oszczędnościowego może wynieść nawet 8% w skali roku. Aż 63% Klientów biorących udział w Programie zarabia na Nowym Koncie Oszczędnościowym więcej niż jego 4% stawka bazowa.

Za płatności kartą dodawaną do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Pocztowym oprocentowanie Nowego Konta Oszczędnościowego rozciągnęło do poziomu:

  • 5% w skali roku 30% Uczestników Programu,
  • 6% w skali roku - 16% Uczestników Programu,
  • 7% w skali roku - 7% Uczestników Programu,
  • 8% w skali roku - 10% Uczestników Programu.

Ekstra Procent to program dla Klientów posiadających Nowe Konto Oszczędnościowe i rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) wraz z kartą płatniczą. Za każde 500 zł operacji bezgotówkowych wykonanych w danym miesiącu kartą płatniczą Banku, oprocentowanie konta oszczędnościowego wzrasta w kolejnym miesiącu o 1 punkt procentowy. Aby zgłosić się do programu wystarczy zadzwonić na infolinię Banku (0 801 100 500), podając numer rachunku NKO i numer karty płatniczej, które mają być powiązane w programie. Pod tym samym numerem telefonu uzyskać można informacje o kwocie rozliczonych operacji dokonanych kartą w miesiącu poprzednim, które uwzględniane są przy ustalaniu oprocentowania NKO w danym miesiącu oraz o aktualnej wysokości oprocentowania swojego Nowego Konta Oszczędnościowego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »