Gospodarka » Żywność

99. supermarket Piotr i Paweł

99. supermarket Piotr i Paweł
Zobacz więcej zdjęć »
29 listopada 2013 w Elblągu Piotr i Paweł otwiera 99.już sklep sieci, tym samym pojawiając się w 57 mieście w Polsce.

 Będzie to już drugi sklep w województwie warmińsko-mazurskim, obok supermarketu w Olsztynie.

Nowo otwierany supermarket Piotr i Paweł przy ul. Podgórnej 10 to szeroki asortyment w dobrych cenach, dogodne godziny otwarcia i najlepsza obsługa.

Sklep powstaje we wcześniejszej placówce Supersam.
Supermarkety Piotr i Paweł to polska sieć powstała w Poznaniu w roku 1990, licząca obecnie 98 sklepów w 14 województwach w całej Polsce. Obroty sieci za rok finansowy 2012 wyniosły 1,842 mld zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2011 o 9,2 proc. E-sklep odnotował 14 proc. wzrost obrotu do poziomu 41 000 000 zł. Zakupy przez internet są dostępne w każdym miejscu w Polsce. Odpowiadając na oczekiwania Klientów, latem 2013 uruchomiona została aplikacja mobilna sieci, dostępna dla systemów Android i IOS ułatwiająca zakupy w sklepach tradycyjnych. Piotr i Paweł jest pracodawcą zatrudniającym 4 800 pracowników. W październiku sieć uruchomił 5 nowych sklepów w Warszawie-Wesołej, w Gdańsku, w Konstancinie, w Zielonce ( pod Warszawą) oraz w Poznaniu ( City Center). W listopadzie powstały i powstaną nowe placówki w: Koźminie Wielkopolskim, Lublinie, Elblągu i Gdyni. Na koniec roku 2013 Piotr i Paweł planuje osiągnąć 100 placówek.


Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )
WIĘCEJ INFORMACJI z Piotr i Paweł S.A. (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »