Moda » Obuwie

A jednak rozmiar ma znaczenie.

A jednak rozmiar ma znaczenie.
Zobacz więcej zdjęć »
Każda kobieta lubi nosić obuwie, które dobrze się prezentuje czasami mniej zwracając uwagę na to czy są one wygodne i właściwie dopasowane do stopy.

Czasami trudno jest znaleźć odpowiednie obuwie , bo jeśli już nam wzór się spodoba to jest problem z brakiem rozmiaru. I tu zaczynają się schody, a bo trzeba zgłosić się do specjalnych producentów, które takie buty nam sprowadzi, a to potrzebujemy na już a niestety czas oczekiwania to przynajmniej kilka dni.

Buty damskie duże rozmiary, to czasem zaczynają się już od 39, bo z dostępnością tego rozmiaru także często jest problem. Przeciętny rozmiar kobiecych butów, to 37-39, który jest bardzo rozchwytywany. Buty dużych rozmiarów nie zawsze są uzależnione od długości stopy, ale także od tego czy stopa jest tęga czy szczupła, znaczenie ma też szerokość łydki, ale to głównie dotyczy butów które są na pasku bądź też powyżej kostki.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoAnna_NET

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »