Dom » Wnętrza

Ach, choinka!

Centrum Handlowe Kometa po raz drugi zaprasza wszystkich torunian do udziału w akcji „Ach, Choinka”. Dzięki niej, każda osoba odwiedzająca galerię przy okazji przedświątecznych zakupów ma szansę otrzymać pachnącą świętami choinkę całkowicie za darmo.

Choinka, podobnie jak zakupy to nierozłączny atrybut świąt Bożego Narodzenia. Tylko w CH Kometa, przy okazji świątecznych sprawunków otrzymasz pachnące lasem drzewko całkowicie za darmo. Centrum przygotowało ponad 500 jodeł kaukaskich – ekskluzywnych i szlachetnych w swoim wyglądzie drzewek. Dzięki swojej gęstości oraz wytrzymałości idealnie nadają się na bożonarodzeniową choinkę.


Co zrobić aby zdobyć jedną z nich? Wystarczy w dniach 3-23 grudnia odwiedzić sklepy znajdujące się w Centrum i dokonać zakupów na łączną kwotę 200 zł. Następnie należy zarejestrować paragony na stoisku promocyjnym pamiętając, że co najmniej 50 zł musi pochodzić ze sklepów znajdujących się na pasażu. Kupon upoważniający do otrzymania świątecznego drzewka otrzymają osoby, które jako pierwsze w poszczególnych przedziałach czasowych odwiedzą stoisko promocyjne i spełnią warunki. Pula drzewek jest ograniczona a wydawanie kuponów realizowane jest każdego dnia, począwszy od godz.: 9.00, 13.00 i 17.00.Odbiór choinek będzie możliwy w dniach 17-23 grudnia, na specjalnie przygotowanym stoisku znajdującym się na zewnątrz Centrum.


Na akcję „Ach, choinka” zaprasza Centrum Handlowe Kometa. Szczegółowy regulamin akcji dostępny na stanowisku promocyjnym.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Renesans PR Bydgoszcz & Event Bydgoszcz
http://renesanspr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115044 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )