Dom » Budownictwo

ACO wśród wystawców na Targach WOD-KAN 2015

ACO wśród wystawców na Targach WOD-KAN 2015
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 26-28 maja w Bydgoszczy odbyła się XXIII edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN.

Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Wśród wystawców znalazła się firma ACO, lider technologii odwadniania, wraz ze swoimi nowymi i prestiżowymi produktami: rusztami ACO Drainlock, bezfiltrowymi separatorami ACO Oleosmart i kanałami monolitycznymi ACO Monoblock.

Innowacyjne produkty, cenne informacje

Tegoroczna edycja targów WOD-KAN skupiła ponad trzystu wystawców, w tym największych producentów i dystrybutorów urządzeń służących uzdatnianiu wody, oczyszczaniu ścieków, a także maszyn do budowy, naprawy i utrzymania sieci wodociągowo-kanalizacyjnej. Stoisko firmy ACO cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających. Przez trzy dni przedstawiciele ACO prezentowali zwiedzającym prestiżowe produkty marki, między innymi szeroką gamę nowych rusztów, w tym ruszty ze stali nierdzewnej  i ocynkowanej dedykowane do przestrzeni publicznych. Zainteresowaniem cieszyły się przeciwpoślizgowy ruszt w podłużne mostki z profili U-kształtnych, kratowy ruszt o parametrach hydraulicznych Q+, ruszt w kolorze szarym z tworzywa sztucznego w poprzeczne mostki i ruszt  w podłużne pręty o wąskiej szczelinie wlotowej. Kolejnym produktem firmy ACO, z którym odbiorcy mieli okazję bliżej zapoznać się podczas bydgoskich targów, były innowacyjne systemy Monoblock, które dzięki swej monolitycznej konstrukcji mogą być instalowane w warunkach najbardziej intensywnej eksploatacji. Systemy te są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu użytkowania oraz stanowią skuteczną ochronę dróg i budynków przed zniszczeniami wynikającymi z zalegania wody. Warto zaznaczyć, że zaprezentowane zostały w nowej odsłonie, czyli w kolorze antracytowym. Na stoisku producenta można było zapoznać się też z żelbetowym bezfiltrowym separatorem substancji ropopochodnych Oleosmart-C-FST, z kanałem koalescencyjnym i zintegrowanym osadnikiem. Zastosowanie tego produktu pozwala na skuteczne oczyszczenie wody z takich substancji jak oleje mineralne, benzyna czy lekkie smary.

Firma ACO swoją pozycję zbudowała na wieloletnich badaniach i nastawieniu na ciągły rozwój. Jest światowym liderem w dziedzinie odwodnień, obecnym w ponad 40 krajach świata, posiadającym 29 zakładów produkcyjnych na czterech kontynentach. Aby sprostać wymaganiom rynku, dba nie tylko o jakość i funkcjonalność swoich produktów, ale też o ich nowoczesny design. 

Więcej informacji na temat firmy ACO i jej produktów znaleźć można na stronie: www.aco.pl 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »