Technologie » Komputery

Acronis otwiera polski oddział

Acronis otwiera polski oddział
Zobacz więcej zdjęć »
Acronis – światowy dostawca oprogramowania do zarządzania składowaniem danych i backupu dla użytkowników indywidualnych oraz przedsiębiorstw otwiera swój polski oddział w Warszawie. Na jego czele stanie Dariusz Jarecki.

Cieszę się, że mogę wesprzeć rozwój Acronis w Polsce. Firma już od pewnego czasu jest obecna na polskim rynku, jednak uruchomienie oddziału w Warszawie niewątpliwie usprawni kontakt z partnerami oraz odbiorcami końcowymi - powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager - Acronis jest światowym liderem w swojej branży. Zadaniem polskiego oddziału będzie uzyskanie tej pozycji na tutejszym rynku - podkreślił Jarecki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wraz z otwarciem polskiego oddziału Acronis rozpoczyna nowy etap współpracy z dystrybutorami - firmami Alstor i Itxon.

Dariusz Jarecki jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, studiował również marketing i zarządzanie na Politechnice Łódzkiej. Przez ostatnie lata kierował polskim biurem Trend Micro. Wcześniej był związany m.in. z ICL Poland i Comparex Systemy Informatyczne, a także VERITAS Software Poland Sp. z o.o. W Acronis Polska będzie odpowiedzialny za współpracę z dystrybutorami oraz partnerami firmy.

Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, dzięki któremu przedsiębiorstwa oraz użytkownicy indywidualni mogą przenosić i obsługiwać swoje cyfrowe zasoby oraz zarządzać nimi. Acronis sprzedaje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Więcej informacji na pl.acronis.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »