Technologie » Komputery

Acronis True Image Home 2009 dostępny w Polsce

Acronis True Image Home 2009 dostępny w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Acronis True Image Home 2009 jest już dostępny w Polsce w polskiej wersji językowej. Jest to najnowsza propozycja firmy Acronis, światowego producenta oprogramowania do archiwizacji i odzyskiwania danych, skierowana do użytkowników indywidualnych.

Acronis True Image Home 2009 jest wielokrotnie nagradzanym następcą Acronis True Image 11 Home. Zapewnia kompletną ochronę komputera: tworzenie kopii zapasowej całej zawartości komputera, w tym systemu operacyjnego, danych, aplikacji, zdjęć, wideo, dokumentów finansowych, ustawień oraz wszystkich innych treści.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dostępny w programie nowy, atrakcyjny interfejs użytkownika działa w systemach operacyjnych Microsoft® Windows XP i Vista. Nowy program wprowadza szereg nowych rozwiązań oraz udogodnień, czyniąc ochronę danych łatwym i sprawnym procesem dla każdego użytkownika.

„Wprowadzając Acronis True Image Home 2009 chcieliśmy ochronę danych uczynić wygodniejszą i bardziej zrozumiałą dla użytkowników indywidualnych" - powiedział Helmut Hepner, Dyrektor Acronis Germany GmbH. - „Dzięki prostemu i przejrzystemu interfejsowi, jak również intuicyjnej pomocy nawet mniej zaawansowani użytkownicy będą mogli łatwo rozpocząć przygodę z programem. Poprzez nowe rozwiązania, jak Acronis One-Click Protection program proponuje użytkownikom godną zaufania strategię ochrony danych, gwarantującą łatwe odzyskanie plików."

„Wierzymy, że Acronis True Image Home będzie cieszył się uznaniem polskich użytkowników. Podstawą takiego osądu są wyniki z porównywalnego rynku niemieckiego, gdzie 80 procent użytkowników od wielu lat sięga po rozwiązania naszej firmy" - powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska.
 
Nowość! One-Click ProtectionTM

Umożliwia wybór zawartości kopii zapasowej oraz miejsce i czas jej utworzenia. Kolejne kopie zapasowe są wykonywanie automatycznie lub jednym kliknięciem.

Nowość! Udoskonalony moduł Try&Decide

Unikalny moduł, który pozwala testować nowe oprogramowanie i przeglądać strony internetowe bez narażania komputera na obecność aplikacji malware i innych nieznanych programów. Po zakończeniu testów można zdecydować o zachowaniu lub odrzuceniu zmian wprowadzonych w systemie.

Nowość! Rozszerzona administracja kopiami zapasowymi i obrazami

Zupełnie nowa platforma do zarządzania ochroną danych oraz planowaniem zadań. Wszystkie procesy są widoczne w jednym podglądzie. W ramach platformy można zarządzać poziomami aktualizacji zabezpieczanych danych i systemu oraz konsolidacją plików.

Inne technologie zastosowane w Acronis True Image Home 2009:

- Tworzenie rezerwowych egzemplarzy kopii zapasowych: w programie można równolegle tworzyć rezerwowe egzemplarze kopii zapasowych i zapisywać je na wcześniej określonym nośniku.

- Konsolidacja: wydajne zarządzanie zajmowanym miejscem poprzez konsolidację archiwów.

- Archiwizacja w różnych miejscach: elastyczny wybór miejsca zapisu poszczególnych serii danych  np. w udziale sieciowym lub na dysku CD/DVD.

- Integracja z Windows Desktop i Google Desktop Search: indeks wyszukiwania oraz możliwość szukania według daty lub zawartości.


Nagrody i wyróżnienia
Acronis True Image Home 2009 jest zwycięzcą licznych testów, m.in. w „PC Magazin" (12/2008) oraz porównania programów do zarządzania dyskami twardymi przeprowadzonym przez niemieckie wydanie magazynu „CHIP" (11/2008).

Program zajął również pierwsze miejsce w teście programów do archiwizacji danych przeprowadzonym przez redakcję „CHIP Online", opublikowanym w sierpniu 2009 r. Artykuł dostępny jest pod linkiem:  http://www.chip.pl/artykuly/porady/2009/08/dane-w-pelni-bezpieczne/article_view?b_start:int=0&-C=

Dostępność i ceny
Acronis True Image Home 2009 jest dostępny m.in. w wybranych sklepach Media Markt oraz w sieciach dystrybutorów:

- Alstor http://www.alstor.com.pl/pl/katalog:produkt/cpage=index/ip=0/ic=600/it=6004

- Itxon http://www.itxon.pl/sklep/act,2/id,170/acronis_true_image_home_2009.html


Istnieje również możliwość zamówienia programu w cenie 49,95 Euro w sklepie internetowym Acronis pod adresem: https://store.acronis.com/117/purl-ati2009h_pl?x-source=acronispl&x-content=startpage&x-medium=website&x-campaign=buylink&tracking=geUA19210651,gaUA19210651,

Acronis udostępnia również 15-dniową wersję próbną Acronis True Image Home 2009. Można ją pobrać pod adresem: http://pl.acronis.com/homecomputing/download/trueimage/

***

Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, dzięki któremu przedsiębiorstwa oraz użytkownicy indywidualni mogą przenosić i obsługiwać swoje cyfrowe zasoby oraz zarządzać nimi. Acronis sprzedaje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Więcej informacji na pl.acronis.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »