Technologie » Komputery

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack już dostępny w Polsce

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack już dostępny w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Acronis po raz pierwszy udostępnia klientom w Polsce nowy dodatek do programu Acronis True Image Home 2010 - Plus Pack. Jest to moduł przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników indywidualnych.

Umożliwia przywracanie plików, aplikacji i systemów operacyjnych na inny sprzęt, sprzęt innego producenta i/lub o innej konfiguracji. Ponadto obsługuje dyski dynamiczne i środowiska preinstalacyjne systemu Microsoft Windows Preinstallation Environments (WinPE).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack jest dostępny jako moduł dodatkowy do oprogramowania Acronis True Image Home 2010. Zawiera trzy zaawansowane funkcje, dotychczas dostępne tylko w produktach Acronis dla biznesu. Teraz mogą z nich skorzystać również doświadczeni użytkownicy indywidualni.

Dodatek zawiera funkcję Acronis Universal Restore, czyli przywracania danych na innym sprzęcie. W przypadku zaginięcia lub kradzieży komputera i zastąpienia go innym, użytkownik może z łatwością przywrócić swoje stare dane na fizyczną lub wirtualną maszynę, niezależnie od konfiguracji sprzętowej, marki, modelu i zainstalowanych elementów. Funkcja Universal Restore w Acronis True Image Home 2010 Plus Pack umożliwia także łatwiejszą, planowaną migrację na inny sprzęt lub zmianę systemu operacyjnego na nowszy.

Nowy produkt wspiera również obsługę dysków dynamicznych i ich funkcje, takie jak woluminy wielopartycjowe i woluminy odporne na uszkodzenia oraz możliwość dopasowania rozmiaru partycji, sprawiając, że ich backup i odzyskiwanie z nich danych staje się łatwe. Dane można przywrócić zarówno na zupełnie nowe dyski, jak i już istniejące woluminy dynamiczne.

Dodatkowo, moduł wspiera obsługę środowiska preinstalacyjnego systemu Microsoft Windows (WinPE). Pozwala użytkownikom na łatwiejszy i szybszy proces odzyskiwania danych dzięki instalacji na nośniku ratunkowym lub startowym najnowszych sterowników Microsoftu, dostosowanych skryptów, aplikacji i wtyczek. Dzięki temu podczas restartu z nośnika ratunkowego z Acronis True Image Home 2010, użytkownicy mogą użyć więcej sprzętu niż normalnie i wykonać dostosowane do własnych potrzeb działania.

"Acronis stale rozszerza swoją ofertę w celu sprostania indywidualnym potrzebom użytkowników. Z nowym dodatkiem do Acronis True Image Home 2010 klienci w Polsce zyskają nie tylko dostęp do zaawansowanych funkcji, ale również pewność, że mogą przywrócić swoje dane na każdym sprzęcie" - powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska.

Cena i dostępność

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack wymaga zainstalowania wersji podstawowej Acronis True Image Home 2010.


Acronis True Image Home 2010 Plus Pack jest dostępny poprzez stronę producenta, pod adresem: http://www.acronis.pl/homecomputing/products/trueimage/plus-pack.html, w cenie 19,95 € (ok. 80 zł).

Acronis jest wiodącym dostawcą rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych lokalnie i zdalnie, odtwarzania danych po awarii oraz bezpieczeństwa. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku oraz zarządzania pozwala przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby w środowiskach fizycznych i wirtualnych. Z oprogramowaniem Acronis do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji użytkownicy chronią swoje dane, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 13 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »