Technologie » Komputery

Acronis True Image Home 2010 w polskiej wersji językowej

Acronis True Image Home 2010 w polskiej wersji językowej
Zobacz więcej zdjęć »
12 stycznia br. Acronis wprowadza Acronis True Image Home 2010 PL - najnowszą wersję programu do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla użytkowników indywidualnych.

Program oparty na opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku, współpracuje m.in. z Windows 7  i zapewnia domowym komputerom pełną ochronę systemu non stop. Acronis True Image Home 2010 to doskonałe zabezpieczenie dla użytkowników planujących migrację do systemu operacyjnego Windows 7. Pozwala stworzyć pełną kopię zapasową dysku, dzięki której po zmianie systemu użytkownik może szybko i łatwo odzyskać lub przywrócić zawartość komputera: dotychczasowy system operacyjny, aplikacje, aktualizacje i pliki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Dodatkowo, użytkownicy mają dostęp do danych za pośrednictwem Microsoft Windows Explorer. Mogą również na bazie zapisanego obrazu stworzyć maszynę wirtualną i z pomocą oprogramowania Microsoftu, VMware Inc. lub Parallels uruchomić dotychczasowe środowisko Windows w systemie Windows 7.

NOWOŚĆ! - Acronis Nonstop Backup, to nowa funkcja programu, która oferuje pełną ochronę systemu i danych poprzez automatyczne, przyrostowe tworzenie kopii zapasowych, pozwalające na przywrócenie systemu do dowolnego punktu w czasie. Użytkownicy mogą mieć całkowitą pewność, że ich komputer -zdjęcia, muzyka, poczta elektroniczna, jak i system operacyjny, aplikacje i ustawienia - są w pełni chronione, cały czas. Acronis True Image Home 2010 jest oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii tworzenia obrazów dysku oraz przywracania danych, która pozwala użytkownikowi na szybki powrót do korzystania z komputera po awarii (np. po zainfekowaniu wirusem, niestabilnych instalacjach lub uszkodzeniu dysku twardego).

„Użytkownicy przechowują w postaci cyfrowej coraz więcej plików, zdjęć, muzyki, a także cennych informacji osobistych jak dokumenty prawne czy finansowe. Dlatego ich domowe komputery i laptopy wymagają odpowiedniej ochrony" powiedział Dariusz Jarecki, Country Manager Acronis Polska. „Z Acronis True Image Home 2010 użytkownicy mogą być pewni, że ich dane są w pełni bezpieczne. Dzięki opatentowanej technologii tworzenia obrazów dysku, możliwości tworzenia kopii zapasowych pojedynczych plików oraz ciągłej ochronie danych, program wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony komputerów domowych, będąc jednocześnie przystępnym cenowo i bardzo prostym w użyciu."

Ceny i dostępność
Acronis True Image Home 2010 PL jest dostępny w sklepie internetowym poprzez www.acronis.pl, a także u lokalnych partnerów w Polsce. Rekomendowana cena detaliczna to € 39,95 brutto.

UWAGA! Zapraszamy do zapoznania się z zapisem wideokonferencji, poświęconej programowi, dostępnym pod adresem:
http://media.neuron.pl/PressOffice/ConferenceRegister.521.po


Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, dzięki któremu przedsiębiorstwa oraz użytkownicy indywidualni mogą przenosić i obsługiwać swoje cyfrowe zasoby oraz zarządzać nimi. Acronis sprzedaje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »