Technologie » Komputery

Acronis zapewni kompletną ochronę

Acronis zapewni kompletną ochronę
Zobacz więcej zdjęć »
Acronis zapewni kompletną ochronę: od zabezpieczenia komputera po kopie zapasowe i odtwarzanie danych po awarii.

Acronis, dostawca skalowalnego i przystępnego cenowo oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi oraz usuwania skutków awarii rozszerza swoją strategię zapewnienia ochrony klientom. Firma wprowadzi do oferty nowe pakiety do ochrony danych i bezpieczeństwa w sieci, należące do najbardziej kompleksowych rozwiązań tego typu na rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W 2010 roku Acronis wprowadzi na rynek serię nowych produktów, zaprojektowanych tak, by wypełniać rosnącą potrzebę kompleksowego zabezpieczania danych, zarówno przed zagrożeniami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Nowa oferta stanowić będzie kompleksową ochronę przed wirusami, spamem i oprogramowaniem szpiegowskim, a jednocześnie zapewni bezpieczeństwo danych dzięki wielokrotnie nagradzanej technologii Acronis w zakresie tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Tak skonstruowane rozwiązanie należeć będzie do najbardziej wszechstronnych na rynku.

„Odpowiadamy w ten sposób na potrzeby ponad 3 milionów użytkowników na całym świecie i zapewniamy im kompletną ochronę danych. Niezależnie, czy będą potrzebowali rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych po awarii, czy też najbardziej rygorystycznego oprogramowania zabezpieczającego, klienci mogą być pewni, że otrzymają najbardziej kompleksowe rozwiązanie od dostawcy, którego znają i któremu ufają. Acronis pomoże im chronić stacje robocze i serwery, oferując elastyczność i uwzględnienie ich specyficznych potrzeb w zakresie ochrony informacji" - powiedział Jason Donahue, CEO Acronis.

Informacje na temat poszczególnych produktów, ich cen i dostępności zostaną ogłoszone w pierwszym kwartale br., a premiery produktów będą miały miejsce na przestrzeni całego roku.

Acronis jest światowym dostawcą oprogramowania do zarządzania składowaniem danych, dzięki któremu przedsiębiorstwa oraz użytkownicy indywidualni mogą przenosić i obsługiwać swoje cyfrowe zasoby oraz zarządzać nimi. Acronis sprzedaje nowoczesne rozwiązania do odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji, które pozwalają klientom zapewnić ciągłość działalności i ograniczyć przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne w 15 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »