Technologie » Internet

ADAR.pl działa na Facebooku

Gdzie znaleźć nowe informacje o promocjach i produktach Spółki Adar? Gdzie można wystawić opinię, skomentować działania firmy, ale także obserwować najświeższe trendy w motoryzacji?

Dzisiaj w świecie biznesu głównym elementem wyróżniającym poszczególne przedsiębiorstwa są ludzie. Firma Adar nie tylko stawia na ambitnych i zaangażowanych pracowników, ale także dba o relacje z klientami. Od lat konsekwentnie stosujemy dwustronną strategię komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej- mówi Adam Aszyk, Dyrektor ds. rozwoju firmy Adar.

Facebook to szansa na bliższe poznanie potrzeb klientów i zmniejszenie dystansu między nimi a pracownikami firmy. Praktyczne dyskusje i szczere komentarze pozwalają zarządom podejmować właściwe decyzje, tak by w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom klientów.

Spółka Adar  bazuje na silnym fundamencie doświadczenia, ale nie zapomina również, by  spoglądać w przyszłość i podążać za trendami –Konto społecznościowe na Facebooku jest takie jak nasza firma: tradycyjne, lecz dynamiczne. Informujemy naszych fanów jedynie o istotnych faktach z funkcjonowania firmy. Nie zamęczamy ich jak największą ilością postów- wyznaje  Maksym Zawierowski, Specjalista ds. obsługi Klienta.

Z profilem Spółki Adar na Facebooku można zapoznać się pod adresem:

www.facebook.com/adarpl

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Fastyn

Mobile: 609 607 680

E-mail: aleksandra.fastyn@adar.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adar

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »