Technologie » Internet

Ruszyła platforma adar.pl oferująca największy wybór części samochodowych na polskim rynku

Ruszył adar.pl, internetowy sklep części zamiennych do aut, skierowany zarówno do klientów detalicznych, jak i firm posiadających własne floty pojazdów, oraz warsztatów samochodowych. W jego ofercie znajdują się części do każdego modelu samochodu osobowego.

Platforma adar.pl to nie tylko użyteczne narzędzie dla profesjonalistów, którzy w szybki sposób mogą zakupić każdą część. Adar.pl skierowany jest przede wszystkim to amatorów i pasjonatów motoryzacji, którzy w zaciszu własnego garażu naprawiają własne auta.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przejrzysty system zamówień to nowość na polskim rynku sklepów internetowych, umożliwiający klientowi samodzielne odnalezienie części której szuka 24 h na dobę 7 dni w tygodniu, bez koniczności kontaktu ze sprzedawcą.

Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma adar.pl oferuje zakupy oryginalnych części, znanych producentów, a także ich zamienniki w najlepszych cenach.

„Prace nad adar.pl rozpoczęły się w marcu 2010 roku . Naszym celem było stworzenie platformy, która w pełni zaspokoi potrzeby klientów. W ofercie znajdują się produkty w różnych przedziałach cenowych, od różnych producentów tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.”- przyznaje Adam Aszyk, Dyrektor ds. rozwoju firmy Adar. Jednym z większych wyzwań przed jakimi stanął zespół projektowy adar.pl było zintegrowanie kilku zaawansowanych innowacyjnych systemów informatycznych tak, aby były dostępne online w całej Polsce.

Konsultacje z najlepszymi informatykami, programistami, a także klientami przyczyniły się do powstania platformy w wersji beta, która będzie funkcjonowała w tym kształcie do momentu osiągnięcia najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania dla wszystkich zainteresowanych stron.  

„Adar.pl to owoc starań najlepszych specjalistów. Na każdym etapie prac kierowaliśmy się głównie potrzebami naszych Klientów. Platforma umożliwia w bardzo prosty i przejrzysty sposób zakup wszystkich części dostępnych na rynku europejskim w najlepszych cenach.”- powiedział Adam Aszyk.

Nad prawidłowym funkcjonowaniem platformy oraz doborem części czuwa zespół konsultantów dostępnych codziennie przez infolinię, e-mail oraz chat on-line.

Dzięki temu, że firma Adar korzysta z własnego transportu, systemu logistycznego, zespołów magazynowych, ekologicznych materiałów, oraz systemu informatycznego niweluje zbędne koszty, dzięki czemu możliwe jest, aby nawet najwyższej jakości części były dostępne na polskim rynku w przystępnych cenach.

Dane kontaktowe:

Adar Sp. z o.o.

Św. Floriana 7b

82-300 Elbląg

tel. 55 230 70 50

fax.55 230 70 53

www.adar.pl

Kontakt dla mediów:

Aleksandra Fastyn

mobile: 609 607 680

e-mail: aleksandra.fastyn@adar.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adar

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »