Technologie » Komputery

AECOM usprawnia zarządzanie łańcuchem dostaw dzięki technologii firmy IFS

AECOM usprawnia zarządzanie łańcuchem dostaw dzięki technologii firmy IFS
Zobacz więcej zdjęć »
Firma AECOM, w pełni zintegrowana globalna firma z branży konstrukcyjno-budowlanej, poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmą IFS, globalnym dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Celem tej współpracy jest modernizacja i transformacja łańcucha dostaw firmy AECOM za pomocą funkcjonalności systemu IFS Applications™. System ERP IFS Applications jest zintegrowanym pakietem aplikacji do obsługi kluczowych procesów biznesowych, takich jak zarządzanie łańcuchem dostaw, predykcyjna obsługa techniczna i transformacja cyfrowa.

Grupa AECOM Management Services wykorzysta te narzędzia nie tylko do rozszerzenia oferty produktowej, zwiększenia efektywności czy eliminacji procesów ręcznych, ale również do zapewnienia klientom usług najwyższej jakości. Do klientów firmy należą między innymi Departament Obrony Stanów Zjednoczonych, Departament Stanu Stanów Zjednoczonych, Departament Energii Stanów Zjednoczonych, agencja NASA oraz klienci komercyjni. Wyposażenie personelu zaopatrzeniowego i obsługującego łańcuch dostaw w technologię firmy IFS zapewni firmie AECOM jeszcze większą elastyczność oraz responsywność w odniesieniu do dynamicznie zmieniających się priorytetów jej klientów.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/aecom_usprawnia_zarzadzanie_lancuchem_dostaw_w_obsludze_klientow_federalnych_i_komercyjnych_dzieki_technologii_firmy_ifs.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101120 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )