Firma » Biznes

AFT Sp. z o.o. z potrójnym wyróżnieniem Instytutu Europejskiego Biznesu

AFT Sp. z o.o. z potrójnym wyróżnieniem Instytutu Europejskiego Biznesu
Zobacz więcej zdjęć »
Firma AFT Sp. z o.o. po raz kolejny potwierdziła swoją wartość rynkową.
Spółka została właśnie wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu (Institute of European Business)  w jubileuszowej,  X edycji Konkursu Gepard Biznesu 2015, w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz  III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

Celem konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie i promowanie najdynamiczniej rozwijających się firm, które mogą stanowić przykład dla innych przedsiębiorstw. Nagroda przyznawana jest podmiotom gospodarczym, których wartość rynkowa w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła o ponad 20 proc. To nie pierwsze takie wyróżnienie zdobyte przez AFT – spółka została już uhonorowana tytułem Geparda Biznesu 2010 w V edycji plebiscytu. Przedsiębiorstwo zostało też nagrodzone w VIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015. „Otrzymane tytuły to potwierdzenie naszej silnej pozycji na rynku firm inżynierskich i skuteczności przyjętej strategii biznesowej, w myśl której stale inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji pracowników i rozwój parku maszynowego”, podkreśla Romana Spalony, członek zarządu AFT Sp. z o.o. ds. administracji i marketingu. „Przynależność do prestiżowego grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej, wytężonej pracy”, dodaje Spalony. 

Laureaci konkursu Gepardy Biznesu wyłaniani są na podstawie analizy wyników finansowych dostępnych w publicznych rejestrach lub przekazywanych wcześniej do wywiadowni gospodarczej InfoCredit. Bazując na ogólnodostępnych danych organizatorzy są w stanie wskazać wartość rynkową podmiotu gospodarczego w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystując wskaźniki giełdowe z końca marca 2014 r. obliczono dwie wartości rynkowe AFT w końcu marca 2014 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2013 r.  i wskaźnika C/Z (cena do zysku netto) w końcu marca 2014 r., druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2013 r.  i wskaźnika C/Wk (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) w końcu marca 2014 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2014. Podobnie obliczona została wartość rynkowa AFT w końcu marca 2015.

Dyplomy i statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas Kongresu Europejskiej Gospodarki, który odbędzie się w Warszawie pod koniec listopada 2016 roku.

Więcej informacji na temat firmy AFT znaleźć można na stronie www.aft.pl

AFT Sp. z o.o. to nowoczesna firma inżynierska specjalizująca się w doborze, produkcji i dostawach zaworów odcinających, regulacyjnych oraz pomp dla instalacji przemysłowych i komunalnych. Od ponad 25 lat współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i docenionymi w całej Europie dostawcami armatury, będąc ich wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku. Oferowane przez AFT Sp.z o.o. urządzenia znajdują zastosowanie w wielu polskich i zagranicznych inwestycjach. Wszyscy Klienci korzystający z urządzeń AFT są w stanie poświadczyć terminowość, wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, fachowość doradztwa oraz niezawodność wsparcia również na etapie samej eksploatacji.

AFT Sp. z o.o.

ul. Naramowicka 76

61-622 Poznań / PL

www.aft.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »