Technologie » Komputery

ajwiększa fińska firma z branży budownictwa kolejowego stawia na IFS Applications 9

ajwiększa fińska firma z branży budownictwa kolejowego stawia na IFS Applications 9
Zobacz więcej zdjęć »
Czołowy dostawca usług z zakresu infrastruktury — firma VR Track — wdroży system IFS Applications, aby wesprzeć procesy serwisowe i remontowe o znaczeniu krytycznym.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że fińska firma świadcząca usługi w branży budownictwa kolejowego VR Track Oy, należąca do państwowej spółki VR Group, wybrała system IFS Applications™ 9 do wsparcia zarządzania prowadzonymi przez nią procesami serwisowymi i remontowymi. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości bliskiej 1 miliona euro.

VR Track jest największą fińską firmą konstrukcyjną działającą w sektorze kolejowym i jedną z największych lokalnych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych świadczących usługi z zakresu infrastruktury. Firma działa nie tylko w Finlandii, ale również na rynku szwedzkim. Firma VR Track potrzebowała zaawansowanego rozwiązania, które usprawniałoby działania jej pracowników serwisowych terenie, poprawiło jakość obsługi klienta i umożliwiło szybkie raportowanie zespołowi ds. zarządzania. Po wnikliwej analizie firma VR Track wybrała system IFS Applications 9.

Czytaj całość artykułu tutaj: http://www.erp-view.pl/erp/najwieksza_finska_firma_z_branzy_budownictwa_kolejowego_stawia_na_ifs_applications_9.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »