Firma » Reklama

Akcesoria reklamowe – asortyment pełen ciekawych i eleganckich opcji promocyjnych

Akcesoria reklamowe – asortyment pełen ciekawych i eleganckich opcji promocyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli przyjrzymy się bliżej ofercie producentów gadżetów reklamowych, to niemal na pewno trafimy na opcję najbardziej popularne.

Smycze, długopisy, ołówki, breloki czy pendrive'y reklamowe nie dziwią już nikogo i wiele firm inwestuje właśnie w takie zestawy, które są idealne do rozdawania podczas targów. Oczywiście o skuteczności takiej akcji marketingowej decyduje szereg czynników związanych z tymi produktami.

Są jednak w tym szerokim asortymencie takie propozycje, o których niemal żadna firma nie myśli, jako o gadżecie promocyjnym ze swoim logo. Niektóre z nich są ekskluzywne i mogą być np. nagrodą w programie lojalnościowym. Inne, choć nie osiągają zawrotnej ceny, potrafią zaskoczyć i utkwić w pamięci, a przy tym są przede wszystkim funkcjonalne i ciekawe. O jakich produktach reklamowych tu mowa? Jest ich wiele – poniżej kilka ciekawszych przykładów, o których prawdopodobnie nie miałeś/aś pojęcia, a które producenci akcesoriów promocyjnych, jak Bewu.pl, chętnie przygotują dla twojej marki.

Zegar LCD... na wodę

Naturalnie każda z przedstawionych w tym artykule opcji posiada odpowiednie wzornictwo umożliwiające naniesienie na jej powierzchni oznakowania reklamowego. Jednym z takich eleganckich i nieoczywistych produktów jest właśnie zegar LCD na wodę. Zasilany przez ową ciecz i mający np. formę małej, pękatej buteleczki spłaszczonej u dołu, na pewno wzbudzi zainteresowanie niejednego klienta. Taka osoba chętnie będzie go później używała, tym samym prawdopodobnie umieszczając reklamę danej marki lub firmy w miejscu z możliwością dostępu szerszego grona osób. Oczywiście można tu dobrać kolor, a sam asortyment zegarów LCD na wodę ma także kilka różniących się wyglądem modelów.

Głośnik Bluetooth

Tego gadżetu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, gdyż odkąd zagościł na rynku, jego popularność i liczba klientów korzystających z jego funkcjonalności ciągle rosną. Wystarczy smartfon i już można odtwarzać muzykę w całkowicie bezprzewodowy sposób. Idealna opcja dla kogoś, kto lubi rozwiązania mobilne i nie chce kupować radia, gdyż wszystko może przecież znaleźć w swoim telefonie. Mniej różnych urządzeń i większa ilość funkcji to przecież oznaka współczesnego postępu. Dlaczego by więc nie wykorzystać tego trendu i nie użyć go jako produktu promocyjnego? Miejsce na logo firmy, jak najbardziej się tu znajdzie, a klient na pewno się ucieszy, gdy w pakiecie dostanie taki gadżet reklamowy, zwłaszcza jeśli jest on w dodatku wodoodporny (byle był on dobrej jakości tak jak w przypadku propozycji od Bewu.pl).

Alkomat

Gadżet funkcjonalny i łatwy w transporcie, bo można go przypiąć do kluczyków od auta, co na pewno ucieszy niejednego kierowcę. Jeśli w dodatku taki brelok będzie alkomatem to tym lepiej. Nawet gdy dana osoba jest abstynentem, może służyć swoim reklamowym urządzeniem innym podczas zabawy w gronie znajomych. Dyskretnie umieszczone logo marki na pewno niejednokrotnie przypomni takiemu człowiekowi, komu zawdzięcza taką komfortową możliwość zadbania o bezpieczeństwo swojej podróży i innych uczestników ruchu drogowego.

Ładowarka słoneczna

Okres wakacyjny będziesz spędzać zapewne poza domem – na plażach, w górach, czy nawet nad basenem. W takich miejscach trudno o dostęp do gniazdka elektrycznego, a baterie w smartfonach lubią odmawiać posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie. Sytuację po części ratują power banki, ale je trzeba wcześniej naładować. O wiele lepsze mogą być więc ładowarki słoneczne z nadrukiem, do których możesz w dowolnej chwili podłączyć każde urządzenie mobilne. Masz tu również możliwość wykorzystania ich w biurze, gdyż na rynku gadżetów promocyjnych (np. u producenta akcesoriów reklamowych Bewu.pl) funkcjonują one także w postaci eleganckiego drzewka-ozdoby.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »