Firma » Biznes

Akcja Eko w Redcoon.pl

Sklep Internetowy z elektroniką Redcoon.pl promuje dbałość o środowisko i zasoby naturalne. Już 24 stycznia startuje Akcja Eko, w ramach której klienci Redcoon.pl zyskają do 6% rabatu na zakup energooszczędnego sprzętu z kategorii dużego AGD oraz darmową dostawę. Kampania potrwa do 5 lutego.
Z roku na rok wzrasta świadomość ekologiczna konsumentów, do czego przyczyniają się między innymi liczne kampanie edukacyjne, jak również akcje o międzynarodowym zasięgu - Dzień Ziemi czy Sprzątanie Świata. Dzięki takim działaniom troska o środowisko staje się oczywistą postawą dla rosnącej grupy konsumentów i jednym z istotnych czynników przy podejmowaniu decyzji zakupowych.

- Dbałość o zasoby naturalne - ograniczenie zużycia prądu czy wody - jest szczególnie ważna w zakresie wyboru i codziennego użytkowania sprzętu RTV/AGD - mówi Arletta Bagińska, Kierownik Grupy Produktowej AGD. - Wspierając odpowiedzialne postawy społeczne, dbamy o dostarczanie klientom jak najszerszej oferty rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Zachęcamy do wyboru energooszczędnych urządzeń, a w naszej najnowszej akcji nagradzamy klientów rabatem za zakup tych z wyższą klasą energetyczną.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Od 24 stycznia do 5 lutego w sklepie internetowym Redcoon.pl będzie można skorzystać ze specjalnych zniżek na sprzęt z kategorii dużego AGD. Przy zakupie urządzenia z klasą energetyczną A+ udzielony zostanie rabat 2%, z klasą A++ - rabat 4%, aż do 6% rabatu w przypadku klasy A+++. Nowoczesne rozwiązania AGD nie tylko ułatwiają nam życie, ale też stwarzają wiele możliwości w zakresie oszczędzania prądu - mówi Arletta Bagińska. - Najnowsze urządzenia z klasą A+++ zużywają nawet do 60% mniej energii niż te produkowane kilkanaście lat temu. Warto więc skorzystać z okazji, by wymienić stary model lodówki czy pralki na taki, który pomoże zadbać o środowisko, ale też o nasz domowy budżet.

W ramach Akcji Eko Redcoon.pl oferuje również darmową dostawę produktów objętych akcją.

Odpowiedzialna postawa społeczna to nie tylko wybór produktów o określonych parametrach, ale także właściwy sposób pozbywania się elektrośmieci. Wymieniając urządzenia na nowe warto zadbać o to, aby nie trafiły na wysypisko. Przy każdej dostawie klienci Redcoon.pl mają możliwość oddania starego sprzętu, w takiej samej ilości i tego samego rodzaju, jak nowo zakupiony. Wystarczy zaznaczyć taką opcję przy składaniu zamówienia. Zużyte urządzenia są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania odpadów, co umożliwia odzyskanie i ponowne wykorzystanie wielu cennych surowców.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »