Społeczeństwo » Społeczeństwo

Akcja "Podziel się posiłkiem" - internetowo i tradycyjnie

Akcja "Podziel się posiłkiem" - internetowo i tradycyjnie
Zobacz więcej zdjęć »
Sieć supermarketów "Piotr i Paweł" już po raz drugi włączyła się w akcję "Podziel się posiłkiem" za pośrednictwem Internetowej Zbiórki Żywności. To szansa włączenia się w zbiórkę dla osób, które nie mogą skorzystać z akcji w sklepie.

Korzystając ze sklepu internetowego można zakupić wybrany artykuł spożywczy i przeznaczyć go na cele Zbiórki Żywności ,,Podziel się Posiłkiem”.

Zebrana w ten sposób żywność zostanie przekazana  przez sieć sklepów ,,Piotr i Paweł” do magazynów Banków Żywności, które przekażą ją do  organizacji i instytucji zajmujących się dożywianiem dzieci.

Organizatorem zbiórki żywności są Banki Żywności oraz Sieć sklepów Piotr i Paweł. Partnerami akcji jest firma Danone i Fundacja Polsat.

AKCJA TRWA OD 18.09. DO 03.10.2010 ROKU.

Zakupy charytatywne można dokonywać na stronie www.e-piotripawel.pl

W dniach 24 i 25 września 2010 r. w supermarketach "Piotr i Paweł" w ramach akcji "Podziel się posiłkiem" przeprowadzona będzie tradycyjna zbiórka żywności prowadzona przez wolontariuszy Federacji Banków Żywności. Akcję wspierają znane postacie mediów, aktorzy, których przedstawiciele pojawią się 24 września w sklepie "Piotr i Paweł" zlokalizowanym w Centrum Handlowym Blue City. Swą obecność zapowiedzieli między innymi Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Stefano Terrazzino, Augustin Egurrola, Aneta Kręglicka, Bożydar Iwanow, Katarzyna Dowbor, Tomasz Kammel, Tomasz Raczek.

Specjalnym wydarzeniem będzie mini koncert akustyczny zespołu Volver. Na inauguracji zbiórki pojawią się także przedstawiciele Banków Żywności, firmy Danone, Fundacji Polsat.

Wyrażamy nadzieję, że tak ważna akcja charytatywna przyniesie jeszcze lepsze efekty aniżeli w latach ubiegłych.

Piotr i Paweł ( www.piotripawel.pl )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »