Firma » Finanse

Akredo - broker kredytowy online

Popularny broker finansowy Akredo powraca na rynek dzięki współpracy Loando Group - jednego z liderów pośrednictwa finansowego online i szwedzkiego Clar Group. Nowa platforma umożliwia klientom wygodny dostęp do wszystkich wnikliwie przeanalizowanych ofert konsolidacji zaciągniętych kredytów.

lub uzyskania zupełnie nowego kredytu gotówkowego na najlepszych warunkach.

Kilka prostych kroków do kredytu

Fintech Akredo przy współpracy szwedzkich i polskich przedsiębiorców po raz pierwszy na polskim rynku pojawił się w 2014 roku. Teraz, po ponad roku prac, Loando Group x Clar Group przychodzą do nas z nową aplikacją internetową służącą do porównania i zaciągnięcia pożyczki gotówkowej lub kredytu w kilku prostych krokach. 

Akredo umożliwia klientom wygodny dostęp do wnikliwie przeanalizowanych ofert kredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, a nawet pożyczek pozabankowych. Korzystając z usług nowego serwisu, za sprawą jednego, prostego wniosku klienci mają możliwość przejrzenia ofert dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. 

Wszystkie formalności odbywają się online w ramach zautomatyzowanych procesów, przeprowadzany w czasie rzeczywistym. Klient nie musi czekać na decyzję kilka dni - składa wniosek o ofertę i otrzymuje ją po kilku minutach.

Serwis kredytowy na miarę naszych czasów

Za pośrednictwem serwisu online Akredo dostarcza treści oraz narzędzia, których celem jest pomoc w zrozumieniu skomplikowanych procesów finansowych i dostarczenie wiedzy z różnych dziedzin, które zwiększą świadomość kredytową Polaków.

Akredo zawsze stoi po stronie swojego klienta na linii kredytobiorca – kredytodawca. Pomoże w świadomym wyborze najlepszej finansowo oferty kredytu, przeprowadzi przez niezrozumiałe procedury bankowe, wytłumaczy umowy i rozjaśni wątpliwości dotyczące finalnych kosztów kredytu.

Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków. Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel. - komentuje Łukasz Fryca, główny ekspert serwisu Akredo.pl.

Platforma bazuje na nowatorskich rozwiązaniach - jest przejrzysta i funkcjonalna zarówno w wersji mobilnej, jak i na tradycyjnych przeglądarkach. 

 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Klang! Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »