Dom » Architektura

Aksamitna muzyka w Twoim domu - Berker Radio Touch w serii Berker Q.1 i Berker Q.3

Aksamitna muzyka w Twoim domu - Berker Radio Touch w serii Berker Q.1 i Berker Q.3
Zobacz więcej zdjęć »
Wybierając radioodbiornik, kierujemy się głównie jego parametrami technicznymi, jednak nie bez znaczenia pozostaje także wygląd produktu. Połączenie doskonałej jakości brzmienia z wieloma przydatnymi funkcjami i wyjątkowym designem sprzętu multimedialnego oferuje firma Berker by Hager.

We współczesnych domach radio jest jednym z najważniejszych urządzeń multimedialnych. Zapewnia dostęp do ulubionej muzyki, rozrywki, a także do najświeższych informacji. Obecnie coraz częściej klasyczne, wolnostojące modele z anteną zastępowane są bardziej nowoczesnymi urządzeniami, wyposażonymi w liczne funkcje, przydatne w codziennym życiu. Ciągle jednak kluczowymi cechami, jakich oczekujemy od sprzętu audio są jakość brzmienia oraz wygląd urządzenia. Kierując się tymi wytycznymi, chcemy, aby sprzęt dostarczał nam dźwięków na najwyższym poziomie, był odporny na eksploatację, a także by idealnie harmonizował z aranżacją wnętrza. Odpowiedzią na zapotrzebowania wymagających klientów jest naścienny radioodbiornik Berker Radio Touch dostępny w aksamitnej serii Berker Q.1 i Berker Q.3.

 

…i wszystko gra!

Nowoczesna, kompaktowa budowa modułu naściennego Berker Radio Touch daje możliwość zamontowania urządzenia niemalże we wszystkich zakątkach naszego domu, dzięki czemu o każdej porze i w każdym pomieszczeniu mamy dostęp do wiadomości czy ulubionej muzyki. Radioodbiornik Berker Radio Touch oprócz swojej podstawowej funkcji, oferuje dodatkowe usprawnienia, takie jak: wyświetlanie daty i godziny, ustawianie budzenia i drzemki, a także automatyczne oraz manualne wyszukiwanie i zapamiętywanie do 8 stacji. Innowacyjne radio do zabudowy w ścianie odznacza się świetną jakością dźwięku i dodatkowymi funkcjami, takimi jak możliwość współpracy z zewnętrznymi źródłami dźwięku lub urządzeniami przenośnymi – m.in. z odtwarzaczem mp3, smartfonem oraz systemem hi-fi. Berker Radio Touch w wersji podstawowej dostępne jest z jednym głośnikiem. Urządzenie można rozbudować o dodatkowe głośniki ścienne lub sufitowe. Wydobywający się z nich krystalicznie czysty dźwięk usatysfakcjonuje z pewnością każdego użytkownika.

 

Miękki jak aksamit!

Berker Radio Touch wyróżnia się minimalistycznym wyglądem, idealnie komponującym się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz. Urządzenie można dopasować pod względem wzornictwa i kolorystyki do wszystkich serii osprzętu dostępnych w ofercie firmy Hager, jednak wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się ono skomponowane z ramkami pochodzącymi z serii Berker Q.1 i Berker Q.3, wyróżniającymi się aksamitną, przyjemną w dotyku powierzchnią. Ramki z tych serii wykonane są z duroplastu – wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, a także cechującego się antystatycznością. Produkty serii Berker Q.1 i Berker Q.3 są ciepłe w dotyku, wyróżniają się niepodatnością na działanie substancji zawartych w środkach czystości oraz odpornością na wysokie temperatury i promieniowanie UV. Ich kolor nie blaknie i nie odbarwia się, nawet podczas częstego użytkowania, dlatego możemy być pewni, że wygląd elementów oprzętu pozostanie niezmienny przez wiele lat. Osprzęt należy montować podtynkowo, aczkolwiek przy serii Berker Q.3 istnieje także możliwość instalacji natynkowej. Produkty pochodzące z obu linii dostępne są w następujących kolorach: białym, antracytowym oraz w odcieniu aluminium. Ramki Berker Q.1. posiadają delikatnie zaokrąglone brzegi, co nadaje im subtelnego charakteru, natomiast ostre krawędzie ramek w serii Berker Q.3. będą dopełnieniem zdecydowanych oraz minimalistycznych aranżacji.

 

Producent: Hager Polo Sp. z o.o.

O firmie Hager

Grupa Hager jest światowym liderem w produkcji rozwiązań z zakresu rozdziału energii, automatyki budynku, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz systemów prowadzenia przewodów. Firma buduje swoją pozycję w oparciu o kreatywność i innowacyjność. Jej produkty łączą w sobie nowoczesne technologie i ambitny design. Są proste w montażu, intuicyjne w obsłudze, a przy tym bardzo wytrzymałe. Dzięki unikalnej i zaawansowanej technicznie ofercie firmie Hager zaufało już tysiące odbiorców w ponad 95 krajach na całym świecie. Komponenty i rozwiązania marki Hager produkowane są w 23 zakładach produkcyjnych na świecie. Hager Group zatrudnia 11400 pracowników i generuje roczny obrót w wysokości 1,7 mld €.

Do grupy Hager należą między innymi takie marki jak: Daitem, Diagral, Efen i Elcom, a od momentu połączenia się Bocchiotti Group także Iboco, Inset, czy Steel Line. W 2012 roku do grupy Hager dołączyła firma Berker, wiodący europejski producent łączników, gniazd i rozwiązań automatyki budynku. Produkty marki Berker by Hager urzekają swoim wysublimowanym wzornictwem i poziomem technicznego zaawansowania. Wspólna oferta firm Berker i Hager budowana jest pod hasłem „Energy meets Design” oznaczającym, że wszystkie rozwiązania powstają w procesie twórczej komunikacji pomiędzy firmami, pracownikami, a przede wszystkim pomiędzy firmami a ich klientami. Więcej informacji na stronach: www.hager.pl i www.hagerhome.pl.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

E.C.H.O. Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »