Technologie » AGD - RTV

Aktualizacja ANC dla produktów z serii Jabra Elite 75t już dostępna

Aktualizacja ANC dla produktów z serii Jabra Elite 75t już dostępna
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Jabra, lider w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań dźwiękowych, ogłosiła dziś dostępność bezpłatnej aktualizacji oprogramowania dla serii Elite 75t, która dodaje aktywną redukcję szumów (ANC) do tych wielokrotnie nagradzanych słuchawek dousznych.

Jabra to pierwsza firma, która dostarcza funkcję ANC do już istniejącej serii prawdziwie bezprzewodowych produktów, tworząc w ten sposób jedną z najszerszych linii prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z ANC na rynku.

Jabra rozszerza możliwości swoich bezprzewodowych słuchawek dousznych z serii Elite 75t wyposażając je w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), dzięki temu użytkownicy zyskują jeszcze lepszą jakość odtwarzanej muzyki, połączeń i multimediów. Jabra wdraża ANC w dotychczasowych produktach, wykorzystując technologię Qualcomm oraz najwyższej klasy cyfrowy procesor dźwięku obecny już w słuchawkach Elite 75t.

Bezpłatna aktualizacja, dla wszystkich modeli z serii - zarówno w wersji Active, w zwykłej, jak i z bezprzewodowym ładowaniem, jest możliwa w ramach aktualizacji oprogramowania za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+ już od 21 października 2020 roku.

 

Jak zaktualizować swoje słuchawki i zyskać funkcję aktywnej redukcji szumów?

 

Dotychczasowi użytkownicy Jabra Elite 75t mogą teraz korzystać ze standardowej redukcji hałasu o niższych częstotliwościach firmy Jabra, aktualizując oprogramowanie swoich słuchawek przy pomocy aplikacji Jabra Sound+. Jak to zrobić w kilku prostych krokach?

 

1.     Krok pierwszy – zaktualizuj aplikację.

Każdy użytkownik powinien sprawdzić czy posiada najnowszą wersję aplikacji Jabra Sound+. Aplikację można pobrać ze sklepu iOS App Store lub Android Play Store.

2.     Krok drugi – zaktualizuj oprogramowanie słuchawek.

Po aktualizacji aplikacji Jabra Sound+ zostaniemy powiadomieni o dostępności nowych funkcji dla naszych słuchawek. Należy je zainstalować.

3.     Krok trzeci – spersonalizuj ANC zgodnie ze swoimi preferencjami.

Funkcję ANC trzeba skonfigurować odpowiednio do potrzeb, wykonując proste czynności w aplikacji Jabra Sound +, która sama poprowadzi użytkownika wyświetlając odpowiednie komunikaty na ekranie. Personalizacja ANC pozwala uzyskać najlepsze wyniki i doświadczenia z aktywnej redukcji szumów. Aby w pełni przejść ten krok warto przeprowadzić go w hałaśliwym otoczeniu, jak pociąg, centrum handlowe czy autobus.

4.     Krok czwarty – włącz ANC.

Po aktualizacji możemy już w pełni korzystać ze standardowej funkcji ANC od firmy Jabra. Za pomocą aplikacji Jabra Sound+ w prosty sposób włączymy lub wyłączymy ANC lub przełączymy się między aktywną redukcją szumów a funkcją HearThrough (podsłuchiwania). Technologia ANC pomaga modelom z serii Elite 75t wyeliminować więcej dźwięków z otoczenia, a szczególnie hałasów o niskiej częstotliwości, takich jak gwar w biurze czy odgłosy pociągów. Standardowa funkcja ANC ulepsza również odtwarzanie muzyki i multimediów.

Ceny i dostępność

Aktualizacja oprogramowania dla serii Elite 75t o funkcję ANC dla dotychczasowych użytkowników jest dostępna od 21 października 2020 roku.  

Urządzenia z serii Jabra Elite 75t z funkcją ANC, w zależności od rynku, będzie można kupić u wybranych sprzedawców detalicznych od października 2020 r. Dodanie funkcji ANC w standardzie nie zwiększa ceny słuchawek.

Dowiedz się więcej o Jabra na www.jabra.pl/elite    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »